fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Buszując w trawie – krąg kobiet i mężczyzn o seksualności i relacjach

27 grudnia 2022 @ 19:00 - 22:00

Free
krąg mieszany
BUSZUJĄC W TRAWIE – krąg kobiet i mężczyzn o seksualności i relacjach
? Krąg stanowi pierwotną formę bycia ze sobą, budowania wzajemnego zaufania, odpowiedzialności, a jednocześnie stanowi bezpieczną przestrzeń, by móc budować się jako kobieta, mężczyzna, człowiek
? Nie ma ograniczeń wiekowych. Możesz mieć 18, 40 jak i 80 lat i zasiąść w kręgu. Nie ma również ograniczeń co do tematów. Zwykle temat przynoszą uczestniczki/cy. Czasem pojawia się temat, który jest odpowiedzią na potrzeby uczestniczek/ów.
Każdy jest zapraszany.
To co jest ogromną wartością to wzajemne, głębokie słuchanie drugiej osoby i wychodzenie poza perspektywę własnego pudełka, w którym żyjemy. Do tej pory spotykałyśmy się w kobiecym gronie. Czas zaprosić mężczyzn, byśmy mogli się wzajemnie zobaczyć w naszych prawdach o sobie samych.
By takie spotkanie i porozumienie mogło być możliwe potrzebujemy bezpiecznej struktury, gdzie każde z nas będzie się czuło bezpiecznie. Stąd zasady, które obowiązują w kręgu.
Te zasady to:
? poufność
? życzliwość
? akceptacja
? mówienie z miejsca ja
? głębokie słuchanie
? nie przerywanie mówiącemu
Będziemy o nich rozmawiać również na spotkaniu.
Mądrość kręgu jest tajemnicą Wszechświata.
Możesz przyjść na krąg, jeśli:
? czujesz, że potrzebujesz wokół siebie mądrych, czujących ludzi
? czujesz, że Ci trudno mówić
? potrzebujesz być wysłuchana/y
? potrzebujesz być zobaczona/y
? tęsknisz za obecnością, świadomością i spotkaniem z drugim człowiekiem
? chcesz włączyć się w przywracanie wzajemnego zaufania, wsparcia
? masz potrzebę pobyć
? tak naprawdę każda motywacja jest dobra
? Krąg Buszując w trawie może stać się cyklicznym wydarzeniem, jeśli będzie zainteresowanie taką formą spotkań.
Możesz przyjść zobaczyć i poczuć, czy taka forma jest dla Ciebie.
? Krąg jest również żywy, tak jak jego otwarta forma. Czasem będzie to typowy krąg mówiony, z chodzącym po kole talking stickiem, a czasem będę Was zapraszać do innych działań typu ćwiczenia solo w parach, grupach lub spróbowania innych form kręgów.
? Zapraszam Cię do współodpowiedzialności za krąg, do dzielenia się swoimi darami tymi materialnymi, jak np. ciasto, czy owoce, jak i tymi spoza materii, czyli dzielenia się swoimi umiejętnościami, wiedzą mądrością. Nie ma tu prowadzącego, lidera jest ktoś, kto trzyma przestrzeń kręgu, dba o to, by spotkanie płynęło.
? Krąg zwykle trwa ok 3 godziny. Zaczynamy o 19:00 otwarciem kręgu. By uszanować Ciebie i Twoją historię praktykujemy niespóźnianie się. Zwykle kwadrans po rozpoczęciu zamykamy możliwość dołączenia, by już nie rozpraszać energii i dać przestrzeń słowom, emocjom, ciału.
Krąg jest darmowy. Jeśli jednak czujesz wartość i chcesz wspierać takie spotkania to będzie możliwość i moja wdzięczność zrzutki do kapelusza. Zrzutka przeznaczona jest na utrzymanie przestrzeni, kawę, herbatę, świece itp. wedle uznania i zasobności i radości dzielenia się.
Pracownia Akademii Przyjemności mieści się na os Gaj we Wrocławiu. Dokładny adres dostaniesz po zapisaniu się.
Możesz się zapisać tu: hello@akademiaprzyjemnosci.pl lub tu 603672192 pisząc SMS
Ważne: Krąg często ma działanie terapeutyczne przez to, że historie mogą się opowiedzieć i zostać wysłuchane, ale sam w sobie nie jest terapią. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, proszę najpierw zadbaj o siebie.
Trzyma przestrzeń:
Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – założycielka Akademii Przyjemności, terapeutka seksuologiczna ciała, praktykerka clean coachingu, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Trenerka oddechu po szkole Prana Visions Rani Spets Edgren, instruktorka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta i rozkoszuje się życiem.

Szczegóły

Data:
27 grudnia 2022
Godzina:
19:00 - 22:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial