fbpx
Loading Events

« All Events

Ciałoczułe Spotkania z Duszą – ucieleśnione medytacje

8 czerwca @ 14:00 - 18:00

Ciałoczułe spotkania z Duszą - głos

Ciałoczułe spotkania – Ucieleśnione Medytacje

Nasze ciała są światłoczułe, serca współodczuwające, a dusza piękolubna. Ciało jest naszym domem, naszą świątynia, w nim mieszkamy i poprzez nie celebrujemy życie!

*

Czujemy poprzez ciała, i to co trudne, i to co piękne, to, co nas przytłacza i to, co nas unosi. Ciało mówi nam, co nam służy, a czego lepiej unikać. Ciało pamięta całe nasze życie od poczęcia, epigenetycznie doświadczenia przodków, i ślady karmiczne, o czym czasem można się przekonać, pracując przez ciało np: z rozbrajaniem ciała, czy ustawieniowo z polem morfogenetycznym, albo nawet ze snami. Inną drogą dostępu jest czuła obecność i połączenie z duchową siłą, która wspiera każdą i każdego z nas. Dusza dąży do wolności, do poznania i realizacji siebie, do zrzucenia zasłon, które zakrywają jej prawdziwe lśnienie i naturalną dla niej radość istnienia.

*

Jeśli czujesz, że chcesz się zatrzymać, złapać oddech, zrzucić ciężar, a może właśnie nabrać rozpędu, by wyjść ze stagnacji i ruszyć z miejsca, czy wywinąć życiowy piruet, to dla ciebie. Jeśli pragniesz poczuć siebie głębiej, mocniej, zatrzymać na chwilę głowę, odzyskać swoje ciało, dać mu głos, usłyszeć siebie, wybrzmieć, zakorzenić… to zapraszam Ciebie na ciałoczułe medytacje.

*

Moc dźwięku

Tym razem zabawimy się dźwiękiem, wibracją, słowem. Z obserwacji widzę, że wiele osób nieśmiało używa głosu, jest wycofanych, nie wyraża swojej prawdy z obawy przed… Gardło to też wąskie przejście z górnych obszarów ciała, lub czakr, zamknięcia w głowie lub nawet ucieczki od ciała do ucieleśnionego życia. Postaramy się zatemmiędzy innymi za pomocą głosu: dźwiękiem prowadzonym, tonem, mantrą i tym który płynie spontanicznie rozwibrować ciało, otworzyć gardło i wzmocnić czucie, pogłębić kontakt ze sobą i tym co potrzebuje naszej uwagi, co potrzebuje się wyrazić lub być usłyszane.

*

Żywa eksploracja

Bawić się i pracować będziemy:
???? uważnością,
???? oddechem,
???? wibracją i ciszą,
???? prowadzeniem energii w ciele,
???? dźwiękiem spontanicznym,
???? ruchem i bezruchem,
???? zanużeniem się w sobie,
???? czułą obecnością i byciem.

*

Co może się wydarzyć?
To, na co pozwolisz. To, na co ciało będzie gotowe. To do czego pokieruje Cię serce, do czego zawoła Cię dusza. To na co się odważysz.
Wydarzyć się może wiele:
???? od cudownej mistycznej relaksacji, która już sama w sobie jest darem,
???? przez poczucie połączenia z większą całością,
???? dopuszczenie i uwolnienie emocji,
???? rozsupłanie napięć lub uzdrowienie starych zranień,
???? odnalezienie lub wzmocnienie połączenia z czuciem
???? i różnymi częściami siebie,
???? zanurzenie się w przepływie życia,
???? poczucie zakorzenienia w ziemi, w kosmosie, w ciele i w życiu,
???? wzmocnienie odczuwania energii w ciele,
???? odnalezienie wewnętrznego pokoju, jako cegiełka dla pokoju na świecie,
???? po przyjemność z bycia
???? i…

*

Nie musisz mieć doświadczenia w medytacji, śpiewaniu, wydawaniu dźwięków, ruchu czy oddychaniu. Co będziemy praktykować jest na tyle proste, że każdy to może :), albo na tyle indywidualne, że tylko tobie właściwe i nikt inny tak nie potrafi. Jeśli masz doświadczenie, też zapraszam z serca. Czułej obecności zorientowanej na bycie i czucie przez ciało nigdy nie za wiele.

*

Praktykalia

???? Weź ze sobą wygodne ciuchy. Może Ci się przydać coś do pisania, jeśli lubisz sobie to i owo zanotować, ale nie jest to konieczne. Przede wszystkim weź ze sobą otwartość, ciekawość, odwagę by spotkać się ze sobą i ciałoczułą obecność. Szczypta humoru, też się czasem przydaje 🙂

*

???? CIAŁOCZUŁE SPOTKANIA Z DUSZĄ – ucieleśnione medytacje

Spotykamy się w sobotnie popołudnie 8.06.2024 o 14.00 w pracownii Akademii Przyjemności na wrocławskim Gaju.

*

???? Przestrzeń jest kameralna, więc ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy przez email: twoja@akademiaprzyjemnosci.pl, lub whatsapp/ telegram/ signal (nie smsuj, nie będę mogła w maju odebrać) : 511793394

*

???? Cena za spotkanie “widełkowa“ od 180-350 zł. Cena widełkowa oznacza, że w podanym zakresie płacisz tyle, ile możesz i czujesz, że chcesz jako wymiana energetyczna za warsztat, minimum 180, a maximum 350 zł lub pomiędzy. Służy wyrównaniu szans i uczynieniu wydarzenia dostępnym dla różnych osób.

*

???? Potwierdzeniem zapisu i rezerwacją miejsca jest wpłata zaliczki 100 zł na:
Agnieszka Ledwoń: 11 1140 2004 0000 3902 3704 1534 lub blikiem 511793394

*

„Jest taki pocałunek, którego pragniemy całe życie: dotnięcie Ciała przez Ducha.”

~Rumi

Odosobnienie poprowadzi:

????‍????  Agnieszka Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności. Przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami i przewodniczka odosobnień. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, ze śmiechem mówi, że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Jako przewodnik procesów przejścia i transformacji, w Obecności i z miłością wspiera procesy schodzenia głębiej w siebie i reintegracji tego, co w jakiś sposób zostało wcześniej utracone, odkrywania siebie w nowym kontekście.

Details

Date:
8 czerwca
Time:
14:00 - 18:00
Event Categories:
,
Event Tags:
, , , , , ,

Venue

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial