fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czułe Dłonie – Kobiecy Krąg Przyjemności

8 marca 2021 @ 18:00 - 21:00

Być w czyichś czułych dłoniach to bycie kołysaną, utuloną, w objęciach.
Czułe dłonie ma każda z nas. Dłonie, które umieją dawać karmiący dotyk, które koją ból, rozpuszczają napięcie, sprawiają, że wraca spokój w oddechu i sercu.
Czułe dłonie dają również przyjemność, sprawiają, że otwiera się ciało i serce.
Zapraszam Cię kobieto, do warsztatowego kręgu czułych dłoni. W dniu kobiet, oprócz goździka zrób sobie prezent i dołącz do kręgu. Do takiej niezwykłej przestrzeni pełnej uważności na drugą istotę.
Nie musisz mieć żadnego doświadczenia warsztatowego, ani kręgowego. Wystarczy Twoja otwartość.
Spróbujemy się przyjrzeć jak przyjemność przejawia się w naszym życiu, gdzie się pojawia z łatwością, a gdzie, choć zapraszana i oczekiwana nie tylko się nie pojawia ale nawet znika zanim jeszcze zdążymy o niej pomyśleć.
Krąg jest medycyną, która uzdrawia kobiece zranienia, uwalnia dotąd niewypowiedziane historie, daje przestrzeń, by się nawzajem usłyszeć.
Krąg czułych dłoni jest jednak kręgiem wyjątkowym, bo oprócz zaglądania w siebie, mówienia i słuchania będzie też przestrzeń na praktykowanie przyjemności. Będziemy wprowadzać nasz układ nerwowy w stan relaksu, by doświadczyć przyjemności. Praktykować jak w ciągu kilku minut znaleźć się w przestrzeni lekkości i przyjemności.
Wszystkie ćwiczenia są zaproszeniem do praktyki. Robisz tyle, ile chcesz i czujesz, że możesz.
Miejsce spotkania:
Pracownia Akademii Przyjemności
os. Gaj Wrocław
dokładny adres dostaniesz po zapisaniu się na warsztat
Data i godzina spotkania:
08.03.2021poniedziałek,
godz. 18:00-21:00
Koszt spotkania: 59 zł
Zapisy:
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
O trzymającej przestrzeń:
Mam na imię Katarzyna i jestem ambasadorką przyjemności. Uważam, że bez niej życie jest nie do zniesienia. Pracuję na cztery ręce rozciągając czas do niemożliwych rozmiarów. Jestem instruktorką jogi śmiechu, terapeutką ciała i seksualności oraz behawioralnej terapii antystresowej, tantryczką, absolwentką treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności u Karo Akabal, studiuję w szkole oddechu Prana Visions oraz jestem w kursie Clean Coachingu Bożeny Grabowskiej. Jestem w długoletnim, szczęśliwym związku z Darkiem, mamą dwóch pięknych córek i dwóch kocic różnych jak noc i dzień.

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial