fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dotykanki – kameralne spotkanie o świadomym dotyku pozom 3

20 maja 2023 @ 17:00 - 22:00

249,00zł
Dotykanki sztuka dotyku
Zapraszamy Was na warsztat dotyku i uważności, na którym będziemy głębiej eksplorować dynamiki koła zgody, consentu i świadomego dotyku.
Poziom 3 oznacza, że mniej więcej znasz obie dynamiki koła zgody. Nie musisz ich jeszcze umieć na blachę, po to jest poziom 3, by je sobie testować, praktykować, sprawdzać i bawić się nimi.
Poziom 3 oznacza, że teoria będzie ograniczona do minimum, (jeśli potrzebujesz więcej teorii, to zapraszamy na poziom 1 i 2). Jednak wszystkie Wasze wątpliwości, utknięcia, pytania będziemy opiekować na bieżąco, jeśli będzie taka potrzeba. Nie będziesz zostawiona/y sam/a sobie.
Tworzymy bezpieczną przestrzeń dla wszystkich.
Warsztat jest bardzo praktyczny, doświadczalny i mega… przyjemny ? Bo taki jest właśnie dotyk, który jest konsensualny, chciany. Rozluźnia, koi, daje przyjemność i jeszcze więcej przyjemności ?
Dotyk, jak każdy język, by się nim posługiwać swobodnie trzeba ćwiczyć ?
Zapraszamy Cię jeśli:
✔ znasz najlepiej obie dynamiki koła zgody Betty Martin (lub przynajmniej jedną)
✔ jesteś gotowa/y wejść głębiej w doświadczenie dotyku
✔ umiesz rozpoznawać swoje granice i je klarownie komunikować
✔ jesteś ciekawa/y i otwarta/y tego, co jeszcze masz do odkrycia w kwestii świadomego dotyku
Na warsztat zapraszamy szczególnie osoby, które uczestniczyły już w Dotykankach, lub dłuższych warsztatach z dotykiem, np. Połączeni – warsztaty z miłości, lub mają za sobą pracę z consentem i/lub kołem zgody na innych warsztatach, poza Akademią Przyjemności. Proszę o taką informację (jakie to warsztaty i kto prowadził) w momencie zgłoszenia.
Jeśli nie masz doświadczenia, to zapraszamy Cię najpierw na poziom 1 lub 2 w innym terminie lub na indywidualnej sesji pracy z granicami. (Dotykanki 1 lub 2 są niezależnymi warsztatami i możesz je przejść w dowolnej kolejności).
? O tym, że brakuje nam dotyku, który jest karmiący, kojący, który niczego nie chce, do niczego nie dąży, nie ma celu przekonujemy się zazwyczaj wtedy, gdy ciało zestresowane przestaje spać w nocy, staje się sztywne, kolczaste, w ciągłej kontroli. Tymczasem dotyk, jak oddech jest podstawowym narzędziem komunikacji międzyludzkiej. Jest pierwszym językiem, którym się komunikujemy. Bez niego nie ma życia.
Bez parcia do celu, bez manipulacji, w indywidualnych granicach i z intencją odkrywania przyjemności można doświadczyć bliskości z drugim człowiekiem.
? Przywróćmy dotykowi rangę, przywróćmy mu ważność, przywróćmy nasz pierwotny język, który zna nasze ciało.
? Efektem takiego spotkania jest rozluźnienie, poczucie przyjemności i zaufania do świata, czasem zyskujemy też wglądy i ważne odpowiedzi na swój temat.
? By dotyk sprawiał radość, rozpuszczał napięcia musi być uważny i… chciany!
? Co będziemy robić:
– eksplorować różne rodzaje dotyku
– pytać o zgodę – na różne sposoby
– rozpoznawać i jasno komunikować własne granice
– trenować uważność na siebie i innych
– odkrywać odcienie dotyku
– poruszać ciałem i poruszać ciało
? Po co to będziemy robić:
– by ukoić swój układ nerwowy
– by poprawić sobie nastrój i samopoczucie
– by nauczyć się pytać o zgodę
– by dowiedzieć się jak stawiać granice, by wszyscy byli zadowoleni
– by poszerzyć swoją receptywność
– by odkryć nowe przestrzenie dotyku i przyjemności
– by wiedzieć jak nakarmić swoje ciało dotykiem, za zgodą i w granicach drugiej osoby
? Gdzie będziemy robić:
W Pracowni Akademii Przyjemności na os Gaj we Wrocławiu
(dokładny adres dostaniesz po zapisaniu się na warsztat)
? Inwestycja w teraźniejszość i przyszłość to 249 zł
Jeśli byłaś/byłeś uczestnikiem Dotykanek 1 lub 2 to dla Ciebie przewidziany jest specjalny rabat – 20 zł i cena wynosi 229 zł
Jeśli byłaś/byłeś uczestnikiem obydwu części Dotykanek, to dla Ciebie przewidziany jest specjalny rabat – 40 zł i cena to 209 zł.
Uwaga! Jedynie wpłata na konto jest rezerwacją miejsca!
Katarzyna Kucharska mbank 75 1140 2004 0000 3602 7937 5500 w tytule Dotykanki 3
? Jak się zapisać:
przez email: hello@akademiaprzyjemnosci.pl
lub SMS:
603672192
? Warsztat jest kameralny czyli liczba miejsc ograniczona (maksymalnie 12-14 osób)
Zaczynamy o godz. 17:00. Kończymy ok 22:00 lub później, gdy nie będziecie mogli się rozejść 🙂
? Zabierz wygodne ciuchy, w których będziesz czuł / czuła się wygodnie ? Uwaga! Na warsztacie może wystąpić częściowa nagość (za zgodą całej grupy).
Kto będzie prowadzić:
?‍♀️Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – założycielka Akademii Przyjemności, terapeutka seksuologiczna ciała, praktykerka clean coachingu, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Trenerka oddechu po szkole Prana Visions Rani Spets Edgren, instruktorka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek.
?‍? Agnieszka Agnisun Ledwoń współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, oraz coachingiem relacji i intymności. Ze śmiechem mówi że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Od ćwierćwiecza na ścieżce duchowego rozwoju w duchu sufizmu uniwersalnego.
Prowadzi transformacyjne retreaty w tematach relacji, intymności, jak i samo-rozwoju, uwalniania z ciała i pola odcisków karmicznych oraz powracania do naturalnego stanu bycia, który niektórzy nazywają szczęściem a inni spokojem.

Szczegóły

Data:
20 maja 2023
Godzina:
17:00 - 22:00
Koszt:
249,00zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial