fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Głosem Serca – Krąg Mantr I Pieśni Z Różnych Tradycji

6 maja 2022 @ 18:00 - 20:00

Są takie pieśni które w sposób naturalny otwierają serca, pogłębiają połączenie z własną duszą, i wszystkimi istotami z którymi dzielimy Ziemię, poszerzają odczuwanie i rozwibrowują ciało.
*
Radość życia jest bezcenna jak i spokój, jaki się pojawia kiedy dźwięki dotykają naszych ciał, emocji, umysłu, kiedy siedzimy w kręgu i dzielimy oddechem, sercem, pięknem. A przy okazji w czasach dosyć trudnej przemiany, przez jaką globalnie przychodzimy, wspieramy przywracanie równowagi i łagodzimy drastyczność tego, co się zadziewa, czynimy zwyczajność nie tylko znośną ale pełną czucia, piękna i małych cudów.
*
Głos serca jest magiczny potrafi zabrać nas w przestrzenie, do których zwykłe posługiwanie się głową językiem nas nie zaprowadzi, aż duszy chce się tańczyć, a ileż radości wynika z dzielenia się pieśniami, współbrzmienia z innymi, wibracją jaka się niesie tak daleko jak sobie na to pozwolimy do wszelkich części naszej istoty, które potrzebują wsparcia, i do każdego miejsca na ziemi, które woła o pomóc lub uzdrowienie.
*
Śpiewać będziemy mantry, Zikry/Dhikry, pieśni z różnych tradycji. W zależności od tego co się pojawi, by zostać zaśpiewane… a to trochę zależy od ludzi którzy zasiądą w kręgu pieśni i od tego jaka jest potrzeba Ziemi.
*
Przyjdź sam.a albo w parze, z przyjacielem, przyjaciółką… śpiewać każdy może jeżeli serce prowadzi. Zapraszam Cię serdecznie!
KIEDY: Piątek 6.05.2022 18.00- 20.00
GDZIE: Pracownia Akademi Przyjemności, Wrocław – Gaj – adres zostanie podany po zapisaniu się.
INWESTYCJA: krąg pieśni jest w ekonomii daru, tzn. płacisz tyle ile możesz z lekkościa i radością w zamian za otrzymane doświadczenie.
ZAPISY: twoja@akademiaprzyjemnosci.pl
Prowadząca:
Agnieszka Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, ze śmiechem mówi że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Jako przewodnik procesów przejścia i transformacji w obecności i z miłością wspiera procesy schodzenia głębiej w siebie i reintegracji tego, co w jakiś sposób zostało wcześniej utracone, odkrywania siebie w nowym kontekście. Od ćwierćwiecza na ścieżce duchowego rozwoju w duchu sufizmu uniwersalnego.

See less

Details

Date:
6 maja 2022
Time:
18:00 - 20:00
Event Categories:
,
Event Tags:
, , , ,

Venue

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial