fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Od jogi śmiechu do wolności oddechu

22 lutego 2021 @ 18:00 - 19:30

zł25,00
Joga śmiechu
Zapraszam Cię na kameralne spotkanie ze śmiechem i oddechem. To unikalne połączenie dwóch moich pasji. Jogi śmiechu, która jest świetnym narzędziem rozpuszczania smutków i napięć w ciele i oddechu, który pogłębiony przywraca stabilność, osadzenie i przepływ życiowej energii przez ciało.
Rozruszamy ciało na zewnątrz i w środku, damy upust radości, wyrzucimy nagromadzone napięcia, a na koniec odpoczniemy w głębokiej relaksującej medytacji.
Joga śmiechu jest dla wszystkich. Od tych co mają kilka lat, po tych, co już przestali dawno liczyć. Nie musisz mieć żadnych umiejętności ruchowych, ani śmiechowych. Mata Ci się może przydać, ale możesz skorzystać z tego, co na miejscu. Ubierz się jedynie tak, by Ci było wygodnie (może to być jednak codzienne ubranie). Ćwiczymy na boso.
Spotykamy się w Pracowni Akademii Przyjemności na os. Gaj, na Krzykach we Wrocławiu 22.03.2021 o godz. 18:00
Obowiązują zapisy:
mail kasia@akademiaprzyjemnosci.pl
sms 603672192
Wymiana energetyczna 25 zł
Ilość miejsc ograniczona.
Kto prowadzi:
Katarzyna Hedone Kucharska – instruktorka jogi śmiechu, terapeutka seksuologiczna ciała i behawioralnej terapii antystresowej, psycholożka biznesu, masażystka, trzymająca kręgi, aktualnie w szkole oddechu Prana Visions oraz w kursie Clean Coachingu.

Pokaż mniej

Venue

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial