fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KOBIECIAŁOŚĆ – ciała ukochanie

17 lipca 2021 @ 11:00 - 18 lipca 2021 @ 17:00

Kobieciałość – celebracja kobiecego ciała
? Zapraszamy Cię na warsztat, który będzie zanurzeniem się w cielesną obecność i stanięciem do swego potencjału.
Będziemy pracować przyglądając się naszemu ciału z trzech aspektów – fizycznego, emocjonalnego i duchowego.
? Dla kogo jest ten warsztat:
Dla kobiet i osób z waginami, które czują, że potrzebują odnaleźć zagubioną sympatię do ciała, mają w dużo zranień emocjonalnych, potrzebują uwagi i troski dla samej siebie i nie wiedzą jak można sobie ją dać, potrzebują oswoić się z ciałem, odkryć jego możliwości i potencjał, spojrzeć innymi oczami na siebie samą.

Dwa dni, dwie przestrzenie – połączenie.

? Dzień 1
Piersi – przestrzeń serca, tak mocno połączona z piersiami, nosząca wiele zranień. Sprawdź, jak głęboko możesz oddychać, czy Twoje serce jest otwarte, czułe, bezbronne, czy na co dzień jesteś w aktywacji, działaniu, biegu, czy potrafisz poddać się, puścić, rozpuścić. Czego potrzebują Twoje piersi, radary otaczającego Cię świata?
? Dzień 2
Łono – jak dużo nosisz w tym obszarze? Tego, co Twoje, co mamy, co babci? Jaką masz ścieżkę do przyjemności? Czy wiesz, gdzie mieszka Twoje Tak dla spotkań w intymności? A Twoje Nie? Czego potrzebujesz? A czego potrzebuje Twoje łono? Czy to tożsame pragnienia?
Dwa dni warsztatów, przyglądania się sobie, znajdowania lub poszerzania ścieżki do lepszego czucia, rozumienia i akceptacji siebie.
Potrzebne Ci będą: pareo lub chusta (może też być długa spódnica) oraz lusterko i ręcznik.
Wszystkie ćwiczenia są zaproszeniem dla Ciebie, nie obowiązkiem. Są również zaproszeniem do szukania i komunikowania własnych granic.
Możesz wziąć udział w całości lub wybranym dniu warsztatu.
Ilość miejsc ograniczona. Warsztat jest kameralny.

Szczegóły praktyczne:

? Kiedy:
17 lipca 2021 r. godz. 11:00 -17:00
18 lipca 2021 r. 11:00 -17:00
? Gdzie:
pracownia Akademii Przyjemności
os. Gaj we Wrocławiu
ul. Jabłeczna
? Inwestycja:
całość warsztatu: 329 zł
pierwszy dzień – 189 zł
drugi dzień – 199 zł
? Jak się zapisać:
najlepiej tak – hello@akademiaprzyjemnosci.pl
lub tak:
603672192

Warsztat poprowadzą:

Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – założycielka Akademii Przyjemności, terapeutka seksuologiczna ciała, praktykerka clean coachingu, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Obecnie w trakcie nauki w szkole oddechu Prana Visions Rani Spets Edgren. Trenerka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta, pisze i uczy się …odpoczywać.
Agnieszka Agnisun Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini od niemal dwóch dekad. Jest przewodnikiem przez sny metodą Transpersonalnej Pracy Ze Snami. Relacje, intymność, transformacja i ścieżki którymi dusza doświadcza życia, to jej tematy. Rozbrajanie i dopieszczanie ciała ma w rękach. Obejmuje człowieka w całości, korzystając z mądrości ciała, badając przestrzenie serca i umysłu oraz łącząc się z duchem, który powołał nas do życia.
Prowadzi transformacyjne retreaty w tematach relacji, intymności, jak i samo-rozwoju, uwalniania z ciała i pola odcisków karmicznych oraz powracania do naturalnego stanu bycia, który niektórzy nazywają szczęściem a inni spokojem.

Szczegóły

Początek:
17 lipca 2021 @ 11:00
Koniec:
18 lipca 2021 @ 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial