fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krąg Pokoju dla Świata – Medytacje Praktyki Pieśni

20 czerwca @ 19:00 - 20:30

Krąg Pokoju

Pokój wszystkim istotom we wszystkich światach.

W ramach inicjatywy enactingpeace.org małych lokalnych działań zwykłych ludzi na rzecz pokoju, zapraszam ciebie na KRĄG POKOJU DLA ŚWIATA, gdzie poza dzieleniem sie tym jak nam jest w dzisiejszym świecie i jakie akty podnoszące pokój stosujemy na codzień w swoim życiu, podzielimy sie medytacjami, praktykami i pieśniami na rzecz pokoju. Jak masz swoje ulubione też możesz je wnieść. Zapraszam wszystkie istoty czujące, które chcą swoją cegiełkę dorzucić do budowania sieci światła na tej pięknej planecie, przypominając sobie samym i sobie na wzajem czym jest i jak budować pokój. Nie ma znaczenia czy masz duże doświadczenie w praktykach duchowych, czy nie masz go wcale. Proste małe akty i połączenie we wspólnej intencji są jak kamień tworzacy coraz szersze kręgi na wodzie, posyłajac miłość, pokój i inne dobre wibracje w świat.

Inicjatywa Enacting Peace (Ustanawianie Pokoju), stworzona została pół roku temu jako Solstice for Peace (Przesilenie dla Pokoju). Zachęca ona pojedynczych ludzi i organizacje na całym świecie by w punktach kardynalnych wędrówki Ziemi w okół Słońca, czyli równonocach i przesileniach (czyli potocznie z początkiem wiosny, lata, jesieni i zimy) zrobić coś dla pokoju, nawet jeśli to jest zaproszenie przyjaciół do wspólnego stołu, zaśpiewanie pieśni, czy zatańczenie w tej intencji, powtórzenie x razy słowa pokój w jakimkolwiek języku czy tradycji która jest ci bliska. Indywidualnie lub grupowo. A ja zapraszam Cię tego dnia na krąg praktyk duchowych i dzielenia się uczuciami w okół sytuacji na świecie i pokoju.

Zapisz datę w kalendarzu, 20.06.2024 wieczór przesilenia letniego. o 19.00 w akademii Przyjemności we Wrocławiu na Gaju. Możesz przynieść jakieś owoce albo inny mały poczęstunek na wspólny stół. W Indiach mówią że najcenniejsze czym możemy się dzielić ze sobą to uczucia/ emocje i jedzenie.

Krąg Pokoju dla świata jest w ekonomii daru. Czyli płacisz ile możesz i chcesz z serca jako wymiana energetyczna na utrzymanie przestrzeni i naszego działania etc.

Zapiszesz się najlepiej przez whatsapp/ sms 511793394, albo email: twoja@akademiaprzyjemnosci.pl

Zapraszam

Agnieszka, mistyczny wędrowiec przez wieloświaty.

P.S. Jesteś z daleka i do Wrocławia nie dotrzesz, ale cię ciągnie?… Zrób coś swojego, tam gdzie jesteś: solo, w rodzinnie czy grupie przyjaciół. W ten sposób ten kocyk pokoju otulający Ziemię, się powiększa i zagęszcza.

 

Szczegóły

Data:
20 czerwca
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial