fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Latający Krąg by Akademia Przyjemności

10 grudnia 2019 @ 18:00 - 21:00

50,00PLN

Grudniowy Latający Krąg by Akademia Przyjemności z Vocą Ilnicką jako gościnią kręgu!

Kiedy ➡️➡️➡️ 10 grudnia (wtorek), godz. 18:00

Gdzie ➡️➡️➡️ DalejMama Akademia Rozwoju, ul Jemiołowa 44/lok, 107b Wrocław

Naszą gościnią będzie Voca Ilnicka ?❤? pani od seksualności kobiet dlatego nasz drugi Latający Krąg pod odbędzie się pod hasłem przyjemności … w działaniu i biznesie ?

Czego się możesz spodziewać ⬇️⬇️⬇️

Spotkania twórczych, kreatywnych ludzi pełnych pomysłów i marzeń. Tego, że zasiądziesz z nimi w kręgu, w którym wszyscy są równi. Ci z marzeniami o zarabianiu na tym co, kochają i Ci, którzy zęby zjedli na swoim biznesie. I każdy od każdego może wziąć to, czego potrzebuje. Może to być świeżość pomysłów, może rozwiązanie, którego długo szukałeś/łaś, może relacje z ciekawymi ludźmi, a może coś zupełnie innego.
Każdy Latający Krąg ma taką samą strukturę. Składa się z 3 faz – fazy “hello”, fazy “story” i fazy “wow”. Podczas pierwszej rundy, każdy z uczestników ma okazję przedstawić się i zwięźle opowiedzieć o tym, co robi. Podczas fazy “story” jest okazja albo do posłuchania opowieści zaproszonego bohatera lub bohaterki, albo do dzielenia się własnymi historiami, wokół zaproponowanego z góry tematu. Podczas fazy “wow” można dzielić się wartościowymi odkryciami albo zapraszać kręgowiczów do zapoznania się z tym, co oferujemy. Po kręgu jest czas na kiki, czyli luźne rozmowy i ploteczki.
Brzmi nieźle?

To wskakuj zarezerwować miejsce. ? Inwestycja w przyjemność zarabiania na tym, co się kocha, to 50 zł. Cena ta pokrywa koszt sali i organizacji spotkania i jest taka sama dla wszystkich Latających Kręgów w większych miastach w Polsce. To, co możesz zyskać jest duuużo większe. Nauczysz się zupełnie mimochodem mówić o sobie i o tym, co robisz lub planujesz robić w sposób esencjonalny, usłyszysz, jak inni TO robią, nabierzesz wiatru w żagle, nawiążesz ekstra kontakty. I to wszystko bez szpilek, garsonek, wyćwiczonych uśmiechów i stresu.

Napisz na kasia@akademiaprzyjemnosci.pl dostaniesz mailem konto do wpłaty. Dopiero wpłata jest potwierdzeniem udziału. Liczba miejsc jest ograniczona. Może się zdarzyć, że się spóźnisz, więc nie czekaj na ostatnią chwilę 🙂

Szczegóły

Data:
10 grudnia 2019
Godzina:
18:00 - 21:00
Koszt:
50,00PLN
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/2507510742909571/

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Dalej Mama
Jemiołowa 44 lok 107B
Wrocław, dolnośląskie 53-426
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial