fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Latający Krąg z Mają Lose

13 marca 2020 @ 18:00 - 21:00

50,00zł

Latający Krąg by Akademia Przyjemności z Mają Lose

Kiedy ➡️➡️➡️ 13 marca (piątek), godz. 18:00

Gdzie ➡️➡️➡️ DalejMama, ul. Jemiołowa 44 lok 107b, Wrocław

Maja Lose ?

Trenerka biznesu i pasjonatka edukacji. Prowadzi warsztaty i wykłady m.in. z zakresu przywództwa, kompetencji przyszłości i zarządzania ludźmi w zmianie. Od wielu lat pisze bloga Umiejętności Przyszłości, skierowanego do rodziców i edukatorów.

Czego się możesz spodziewać ⬇️⬇️⬇️

Spotkania twórczych, kreatywnych ludzi pełnych pomysłów i marzeń. Tego, że zasiądziesz z nimi w kręgu, w którym wszyscy są równi. Ci z marzeniami o zarabianiu na tym co, kochają i Ci, którzy zęby zjedli na swoim biznesie. I każdy od każdego może wziąć to, czego potrzebuje. Może to być świeżość pomysłów, może rozwiązanie, którego długo szukałeś/łaś, może relacje z ciekawymi ludźmi, a może coś zupełnie innego.
Każdy Latający Krąg ma taką samą strukturę. Składa się z 3 faz – fazy “hello”, fazy “story” i fazy “wow”. Podczas pierwszej rundy, każdy z uczestników ma okazję przedstawić się i zwięźle opowiedzieć o tym, co robi. Podczas fazy “story” jest okazja albo do posłuchania opowieści zaproszonego bohatera lub bohaterki, albo do dzielenia się własnymi historiami, wokół zaproponowanego z góry tematu. Podczas fazy “wow” można dzielić się wartościowymi odkryciami albo zapraszać kręgowiczów do zapoznania się z tym, co oferujemy. Po kręgu jest czas na kiki, czyli luźne rozmowy i ploteczki.
Brzmi nieźle?

To wskakuj zarezerwować miejsce. ? Inwestycja w przyjemność zarabiania na tym, co się kocha, to 50 zł. Cena ta pokrywa koszt sali i organizacji spotkania i jest taka sama dla wszystkich Latających Kręgów w większych miastach w Polsce. To, co możesz zyskać jest duuużo większe. Nauczysz się zupełnie mimochodem mówić o sobie i o tym, co robisz lub planujesz robić w sposób esencjonalny, usłyszysz, jak inni TO robią, nabierzesz wiatru w żagle, nawiążesz ekstra kontakty. I to wszystko bez szpilek, garsonek, wyćwiczonych uśmiechów i stresu.

Tu kupisz bilet: Bilecik proszę
(ilość miejsc ograniczona, nie zaśpij) 🙂

Kontakt: kasia@akademiaprzyjemnosci.pl

Jak się przygotować ➡️➡️➡️ Wyluzuj. Ubierz się wygodnie. Zabierz ze sobą ciekawość i… tyle 🙂

Nie spóźnij się i nie wychodź wcześniej. Zrób sobie czas dla siebie. Jesteś ważna/y, Twoja historia jest ważna, tak jak historie wszystkich uczestników. Chcemy ją usłyszeć.

O mnie:
Mam na imię Katarzyna i jestem ambasadorką przyjemności. Uważam, że bez niej życie jest nie do zniesienia. Pracuję na cztery ręce rozciągając czas do niemożliwych rozmiarów. Na swoich warsztatach staram się pokazać to, że intymność w relacji jest podstawą bliskości i można ją zbudować praktykując głębokie słuchanie, mówienie z miejsca swoich potrzeb i praktykowanie przyjemności. Jestem instruktorką jogi śmiechu, tantryczką, absolwentką treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności u Karo Akabal, studiuję w szkole oddechu Prana Visions oraz uczę się w Studium Seksualnych Terapeutów Ciała prowadzonego przez Akademię Zdrowia Seksualnego Katarzyny Mołas. Za dnia zaś kupuję książki dla wrocławskich bibliotek.

Tu link do wydarzenia na Fb: https://www.facebook.com/events/199558941233040/

Tu możesz kupić bilet

Details

Date:
13 marca 2020
Time:
18:00 - 21:00
Cost:
50,00zł

Organizer

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
View Organizer Website

Venue

Dalej Mama
Jemiołowa 44 lok 107B
Wrocław, dolnośląskie 53-426
+ Google Map
View Venue Website
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial