fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Latający Krąg z Pawłem Tkaczykiem

24 marca 2020 @ 18:00 - 21:00

50,00PLN

Latający Krąg by Akademia Przyjemności z Pawłem Tkaczykiem w roli bohatera kręgu już za chwilę!

Kiedy ➡️➡️➡️ 24 marca (wtorek), godz. 18:00

Gdzie ➡️➡️➡️ Submarine Pracownia Coachingu i Terapii ul. Wolbromska 12/1a, 53-148 Wrocław

Gość specjalny Paweł Tkaczyk ?

Specjalny, bo jak nikt inny zna się na opowiadaniu historii.
Autor bestsellerowych książek i świetnych artykułów, mówca publiczny, inspirator, trener, znawca nowoczesnego marketingu, psychologii konsumenta, mediów społecznościowych i grywalizacji. Pomaga firmom opowiadać ich własne historie, budując w ten sposób silne marki. Kreuje świat opowieści w sposób, który powoduje wypieki na twarzy i pełne zazdro, że się samemu tego nie wymyśliło.
Z sympatycznym uśmiechem, inteligentnym dowcipem, potężną wiedzą i nieodłącznym Batmanem na koszulce.

Tu możesz zajrzeć, jeśli nie wiesz: https://paweltkaczyk.com/

Czego się możesz spodziewać ⬇️⬇️⬇️

Spotkania twórczych, kreatywnych ludzi pełnych pomysłów i marzeń. Tego, że zasiądziesz z nimi w kręgu, w którym wszyscy są równi. Ci z marzeniami o zarabianiu na tym co, kochają i Ci, którzy zęby zjedli na swoim biznesie. I każdy od każdego może wziąć to, czego potrzebuje. Może to być świeżość pomysłów, może rozwiązanie, którego długo szukałeś/łaś, może relacje z ciekawymi ludźmi, a może coś zupełnie innego.
Każdy Latający Krąg ma taką samą strukturę. Składa się z 3 faz – fazy “hello”, fazy “story” i fazy “wow”. Podczas pierwszej rundy, każdy z uczestników ma okazję przedstawić się i zwięźle opowiedzieć o tym, co robi. Podczas fazy “story” jest okazja albo do posłuchania opowieści zaproszonego bohatera lub bohaterki, albo do dzielenia się własnymi historiami, wokół zaproponowanego z góry tematu. Podczas fazy “wow” można dzielić się wartościowymi odkryciami albo zapraszać kręgowiczów do zapoznania się z tym, co oferujemy. Po kręgu jest czas na kiki, czyli luźne rozmowy i ploteczki.
Brzmi nieźle?

To wskakuj zarezerwować miejsce. ? Inwestycja w przyjemność zarabiania na tym, co się kocha, to 50 zł. Cena ta pokrywa koszt sali i organizacji spotkania i jest taka sama dla wszystkich Latających Kręgów w większych miastach w Polsce. To, co możesz zyskać jest duuużo większe. Nauczysz się zupełnie mimochodem mówić o sobie i o tym, co robisz lub planujesz robić w sposób esencjonalny, usłyszysz, jak inni TO robią, nabierzesz wiatru w żagle, nawiążesz ekstra kontakty. I to wszystko bez szpilek, garsonek, wyćwiczonych uśmiechów i stresu.

Tu kupisz bilet: Bilecik proszę
(ilość miejsc ograniczona, nie zaśpij) 🙂

Kontakt: kasia@akademiaprzyjemnosci.pl

Jak się przygotować ➡️➡️➡️ Wyluzuj. Ubierz się wygodnie. Zabierz ze sobą ciekawość i… tyle 🙂

Nie spóźnij się i nie wychodź wcześniej. Zrób sobie czas dla siebie. Jesteś ważna/y, Twoja historia jest ważna, tak jak historie wszystkich uczestników. Chcemy ją usłyszeć.

O mnie:
Mam na imię Katarzyna i jestem ambasadorką przyjemności. Uważam, że bez niej życie jest nie do zniesienia. Pracuję na cztery ręce rozciągając czas do niemożliwych rozmiarów. Na swoich warsztatach staram się pokazać to, że intymność w relacji jest podstawą bliskości i można ją zbudować praktykując głębokie słuchanie, mówienie z miejsca swoich potrzeb i praktykowanie przyjemności. Jestem instruktorką jogi śmiechu, tantryczką, absolwentką treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności u Karo Akabal, studiuję w szkole oddechu Prana Visions oraz uczę się w Studium Seksualnych Terapeutów Ciała prowadzonego przez Akademię Zdrowia Seksualnego Katarzyny Mołas. Za dnia zaś kupuję książki dla wrocławskich bibliotek.

Tu link do wydarzenia na Fb: https://www.facebook.com/events/497725890887466/

Tu możesz kupić bilet:

Szczegóły

Data:
24 marca 2020
Godzina:
18:00 - 21:00
Koszt:
50,00PLN
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/497725890887466/

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Submarine Pracownia Coachingu i Terapii
Wolbromska 21a
Wrocław, dolnośląskie Polska
+ Google Map
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial