fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Menopauza – Mistrzostwo, Mądrość i Moc

23 września 2023 @ 08:00 - 3 listopada 2023 @ 17:00

Kiedy kończy się owulacja zaczyna się ewolucja!
Prokreacja zamienia się w kreację – Lisa Bourbeau

Czas poprzedzający menopauze już nawet od 35 roku życia kobiety jest czasem przemiany, często kryzysu, powrotu do siebie i odzysywania mocy. Menopauza – Mistrzostwo, Madrość i Moc to pięciotygodniowa podróz dla kobiet, które tego właśnie doświadczają. Zaczyna sie w momencie w którym mówisz sobie „O nie! Jestem za stara żeby coś takiego znosić! Już się nie zgadzam! Nie potrafię grać kogoś innego! Czas żyć po mojemu!” 😉

Kobieto w okresie przedmenopauzalnym i menopauzalnym, zapraszamy Cię na pięciotygodniową podróż w kobiecym gronie Mistrzostwo, Mądrość i Moc – Dary Menopauzy. Podróż do miejsca, które jest w każdej z nas, a które świat zachodni skutecznie zdeprecjonował wmawiając nam, że przekwitając tracimy coś, co sprawia, że jesteśmy „przydatne, użyteczne, pożądane” w społeczeństwie. Sam wyraz „przekwitanie” zawiera duży ładunek smutku i straty. Czujemy się gorsze, wybrakowane, niepełnowartościowe. Jak więdnący kwiat, który staje się brzydki i niepotrzebny.

Tymczasem czas menopauzy, to jest przemiana. Alchemia. W kogo mamy się przemienić? W kogo Ty chcesz się przemienić? Jak chcesz spędzić kolejne 40-50 lat swojego życia? Zachód czas postrzega czas linearnie. Coś się zaczyna i kończy. Ludzie wschodu postrzegają czas jako koło życia. Nic się nie kończy, tylko przemienia. Natura umiera po to, by się odrodzić. Tam, gdzie ludzie są bliżej natury, zespoleni z jej rytmem, czas menopauzy jest niezauważalny. Kobiety są szczęśliwsze, zdrowsze, nie odbierają tego czasu tak dramatycznie, nie walczą z ciałem, tylko mu ufają. Nie bez znaczenia jest też postrzeganie starszyzny w społeczności jako wartościowej z powodu doświadczenia i mądrości.

W przestrzeni publicznej ciągle wybrzmiewa, że menopauzę można i należy leczyć. Tak, jak nie można leczyć dojrzewania, ani ciąży, tak nie można leczyć menopauzy. To zjawiska naturalne, a nie pomyłka natury. Można z nią współpracować, a nawet witać z wdzięcznością, bo choć czasem niesie niewygody i dolegliwości, (choć tak być nie musi), to niesie również wielkie dary dla każdej z nas. Jeśli będziesz widzieć ich wartość dla siebie, to zarówno ciało, jak i emocje i w ogóle życie staną się przygodą, podróżą i cudem. Okres poprzedzajacy menopauzę i sama menopauza są procesem przejścia, inicjacją do kolejnego etapu życia, czasu w którym kobieca moc jest paliwem do spełnionego życia i przemieniania świata na lepsze.

Nasza podróż odbędzie się online, na specjalnej, zamkniętej grupie na Facebooku. Zapraszamy do niej kobiety, które już weszły w okres perimenopauzalny już od końcówki lat 30, te które właśnie przekraczają próg, które już przestały miesiączkować, jak i te które chcą się do tego przejścia jak najlepiej przygotować.

W programie przewidziane są spotkania na żywo na Zoomie w formie webinarów i kręgów, medytacje, filmy z porcją wiedzy, ćwiczenia do obejrzenia i wykonania samodzielnie i w parach, oraz jako bonusy będą wywiady z kobietami z różnych pomocnych dziedzin, mówiących o menopauzie.
Przyjrzymy się menopauzie od strony ciała, emocji, zdrowia, seksualności i darów, jakie niesie.

UWAGA Startujemy jak zbierze się grupa. Termin przesuwamy na poczatek jesieni, co naturalnie współgra z tą fazą cyklu. Jesli chcesz zarezerwować sobie miejsce na pokładzie tej kosmicznej podróży zapisz się jak najszybciej.

Koszt to 750 zł.
Promoyjne ceny:
Pierwsze 3 kobiety 300 zł. zniżki – czyli 450 zł
Kolejne 3 kobiety 250 zł zniżki – czyli 500 zł
Potem przy zapisie i wpłacie do 31 sierpnia 150 zł zniżki – czyli 600

Zapisz się pisząc na adres hello@akademiaprzyjemnosci.pl. Dostaniesz konto do wpłaty.
Po potwierdzeniu wpłaty na konto zostaniesz dodana do specjalnie do tego celu utworzonej grupy na Fb, gdzie jeszcze przed warsztatem będziesz mogła poczuć, że nie jesteś w tej podróży sama. Tam też będzie dokładna rozpiska kręgów i spotkań. Spotkania webinarowe będą nagrane do odsłuchania później. Kręgi będą się odbywały jedynie na żywo.

Jesteśmy niezwykłymi istotami, których moc została uśpiona na setki lat. MOŻE JĄ PRZEBUDZIĆ TYLKO KAŻDA Z NAS W SOBIE SAMEJ – NIKT ZA NAS TEGO NIE ZROBI. Świat nie będzie nas w tym wspierał – nasza niemoc jest dla niego wygodna. słabą kobietą można manipulować i na niej zarabiać! Kobieta przebudzona staje się potężna – żyje w zgodzie ze sobą i dzięki temu może zmieniać świat i dawać życie we wszystkich obszarach!

Poprowadzą was przes ten proces dwie cudowne dojrzałe kobiety

Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – założycielka Akademii Przyjemności, terapeutka seksuologiczna ciała, praktykerka clean coachingu, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Trenerka oddechu po szkole Prana Visions Rani Spets Edgren, instruktorka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta i rozkoszuje się życiem.

Agnieszka Ledwoń – Astrologini i przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami. Uzdrowicielka duszy i seksualności, oraz coachka relacji i intymności. Pracuje z człowiekiem poprzez ciało, czucie i ducha. Śmieje się, że rozbraja, chociaż nie jest saperem. Prowadzi transformacyjne warsztaty w tematach relacji, intymności, samorozwoju, uwalniania z ciała i pola odcisków karmicznych oraz powracania do naturalnego stanu bycia, który niektórzy nazywają szczęściem a inni spokojem. Od ćwierćwiecza związana ze ścieżką sufizmu uniwersalnego. Współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń.

Szczegóły

Początek:
23 września 2023 @ 08:00
Koniec:
3 listopada 2023 @ 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial