fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Menopauza – Mistrzostwo – Mądrość – Moc

26 kwietnia 2021 @ 19:03 - 21:00

597,00zł
Menopauza

Kiedy kończy się owulacja zaczyna się ewolucja!
Prokreacja zamienia się w kreację – Lisa Bourbeau

Zapraszamy Cię na pięciotygodniową podróż w kobiecym gronie. Podróż do miejsca, które jest w każdej z nas, a które świat zachodni skutecznie zdeprecjonował wmawiając nam, że przekwitając tracimy coś, co sprawia, że jesteśmy „przydatne, użyteczne, pożądane” w społeczeństwie. Sam wyraz „przekwitanie” zawiera duży ładunek smutku i straty. Czujemy się gorsze, wybrakowane, niepełnowartościowe. Jak więdnący kwiat, który staje się brzydki i niepotrzebny.

Tymczasem czas menopauzy, to jest przemiana. Alchemia. W kogo mamy się przemienić? W kogo Ty chcesz się przemienić? Jak chcesz spędzić kolejne 40-50 lat swojego życia? Zachód czas postrzega czas linearnie. Coś się zaczyna i kończy. Ludzie wschodu postrzegają czas jako koło życia. Nic się nie kończy, tylko przemienia. Natura umiera po to, by się odrodzić. Tam, gdzie ludzie są bliżej natury, zespoleni z jej rytmem, czas menopauzy jest niezauważalny. Kobiety są szczęśliwsze, zdrowsze, nie odbierają tego czasu tak dramatycznie, nie walczą z ciałem, tylko mu ufają. Nie bez znaczenia jest też postrzeganie starszyzny w społeczności jako wartościowej z powodu doświadczenia i mądrości.

W przestrzeni publicznej ciągle wybrzmiewa, że menopauzę można i należy leczyć. Tak, jak nie można leczyć dojrzewania, ani ciąży, tak nie można leczyć menopauzy. To zjawiska naturalne a nie pomyłka natury. Można z nią współpracować, a nawet witać z wdzięcznością, bo choć czasem niesie niewygody i dolegliwości, (choć tak być nie musi), to niesie również wielkie dary dla każdej z nas. Jeśli będziesz widzieć ich wartość dla siebie, to zarówno ciało, jak i emocje i w ogóle życie staną się przygodą, podróżą i cudem.

Nasza podróż odbędzie się online, na specjalnej, zamkniętej grupie na Facebooku. Zapraszamy do niej kobiety, które już weszły w okres perimenopauzy, te które właśnie przekraczają próg, które już przestały miesiączkować, jak i te które chcą się do tego przejścia jak najlepiej przygotować.

W programie przewidziane są spotkania na żywo na Zoomie w formie webinarów i kręgów, medytacje, filmy z porcją wiedzy, ćwiczenia do obejrzenia i wykonania samodzielnie i w parach, oraz jako bonusy będą wywiady z kobietami z różnych ścieżek mówiących o menopauzie.
Przyjrzymy się menopauzie od strony ciała, emocji, zdrowia, seksualności i darów, jakie niesie.

Startujemy 26.04.2021 r.

Koszt to 597 zł.

Zapisz się pisząc na adres hello@akademiaprzyjemnosci.pl. Dostaniesz konto do wpłaty.
Po potwierdzeniu wpłaty na konto zostaniesz dodana do specjalnie do tego celu utworzonej grupy na Fb, gdzie jeszcze przed warsztatem będziesz mogła poczuć, że nie jesteś w tej podróży sama. Tam też będzie dokładna rozpiska kręgów i spotkań. Spotkania webinarowe będą nagrane do odsłuchania później. Kręgi będą się odbywały jedynie na żywo.

Jesteśmy niezwykłymi istotami, których moc została uśpiona na setki lat. MOŻE JĄ PRZEBUDZIĆ TYLKO KAŻDA Z NAS W SOBIE SAMEJ – NIKT ZA NAS TEGO NIE ZROBI. Świat nie będzie nas w tym wspierał – nasza niemoc jest dla niego wygodna. słabą kobietą można manipulować i na niej zarabiać! Kobieta przebudzona staje się potężna – może zmieniać świat i dawać życie we wszystkich obszarach!

Szczegóły

Data:
26 kwietnia 2021
Godzina:
19:03 - 21:00
Koszt:
597,00zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial