fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Miłosne Wyklejanki – transformacyjny proces tworzenia wizji relacyjnej mapy marzeń

30 maja 2021 @ 12:00 - 15:30

zł154
Zapraszamy Was na transformacyjny proces tworzenia wizji relacyjnej mapy marzeń.
? Jak wyglądają Twoje relacje?
Czego się boisz, przed czym uciekasz, do czego lgniesz, co cię przyciąga?
W jakich schematach się poruszasz, gdzie utykasz, co sprawia, że kręcisz się w kółko, powielasz historie?
Jakich partnerów przyciągasz? Dlaczego właśnie takich?
Co pokazują Ci Twoje związki?
? Jeśli w podświadomości dominują niekorzystne dla nas, nierozpoznane skrypty z przeszłości, to ciągle będziemy je odtwarzać, pomimo, że są dla nas obciążające.
??‍?‍?? To poważne pytania. Nie wiem, czy uda nam się znaleźć wszystkie odpowiedzi podczas jednego warsztatu. Spróbujemy jednak w lekki sposób zajrzeć w podświadomość i transformować informacje z niej pochodzące ją w takie, które mogą się stać wsparciem dla naszej świadomej części i tego, jakie relacje chcemy zapraszać do naszego życia. Zwłaszcza, że to świetny czas na taki proces, bowiem w kalendarzu Majów to 11 Ręka. To dobry dzień na uzdrawianie, oczyszczanie i otwieranie się na przyjmowanie nowego. Ręka jeśli pozwolimy sobie puścić to co stare i przyjdziemy do niej “z pustymi rękami” otworzy nam bramy do nowych możliwości, do wzrostu i rozwoju. Żeby jednak móc przyjmować jej dary należy uwolnić się od tego co kurczowo trzymaliśmy do tej pory i co przez to ograniczało nasze możliwości i zrezygnować z chęci manipulacji. Wtedy dostaniemy do ręki nowe narzędzia, które poprowadzą nas do uzdrowienia i kreacji w zgodzie ze sobą. Ręka uczy nas, że zasobem jesteśmy my sami.
A ze przy okazji Ręka lubi dotykać i tworzyć rękoma właśnie, ma poczucie piękna, wielką kreatywność i energię. To to cudowny dzień na transformujące i jednocześnie kreatywne działania. Na otwieranie drzwi do zupełnie nowych doświadczeń i pełni siebie.
? Przejdziemy przez proces zagłębiania się w nieświadomość za pomocą clean language, by przyjrzeć się swoim pragnieniom i potrzebom od drugiej strony. Twoje ciało i nieświadomość wiedzą więcej, niż ci się wydaje. Czasem wystarczy im otworzyć szerzej drzwi, by zaczęły mówić. Clean language jest ukierunkowany na tworzenie osobistej metafory, odmiennej dla każdego człowieka. Symbolika, którą się posługuje daje dostęp do głębokich treści, do których mamy dostęp jedynie podczas marzeń sennych.
? Zbudujemy relacyjną, miłosną mapę marzeń za pomocą pomocą kreatywnych narzędzi.
Będą dostępne kredki i farby, kolorowe czasopisma, zachęcam Cię jednak do tego byś przyniosła ze sobą to, co uznasz za wspierające Twój proces. Mogą to być wycinki czasopism, dary natury, wstążki, koraliki, itp.
? Potraktuj ten proces z lekkością i przyjemnością płynącą z nieskrępowanej zabawy. W końcu senne marzenia nie mają wiele wspólnego z logiką. Wszystko tam jest możliwe.
? Obowiązują zapisy, spotkanie jest kameralne – max 8 osób.
Możesz się zapisać tu – hello@akademiaprzyjemnosci.pl lub pisząc SMS 603672192
? Gdzie się widzimy:
Pracownia Akademii Przyjemności
ul. Jabłeczna 18/23
we Wrocławiu
? Kiedy się widzimy:
30.05.2021
12:00 – 15:30-16:00
? Twoja inwestycja to 129 zł + 25 składka na materiały

Szczegóły

Data:
30 maja 2021
Godzina:
12:00 - 15:30
Koszt:
zł154
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/2SWpB4cQf

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial