fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Moc dojrzałości – dwudniowy krąg warsztatowy online

27 stycznia 2021 @ 19:00 - 28 stycznia 2021 @ 22:00

Kobieto, czy celebrowałaś swoje stawanie się kobietą? To przeistoczenie z dziewczynki w dorosłą? Czy celebrowałaś pierwszą miesiączkę? Cieszyłaś się wraz ze swoimi bliskimi z tego ważnego momentu w swoim życiu? Czy celebrowałaś swoje męstwo rodzenia dzieci, budowania wspólnoty rodziny, ogarniania świata na wielu frontach?
Zapraszamy Cię do wejścia z nami na ścieżkę celebrowania dojrzałości. Do świętowania stawania się wiedźmą, czyli tą, która wie. Tą, która staje się głosem ludzi i nieludzi, która nie potrzebuje już walczyć, żeby być.
Zapraszamy Cię na nietypowy krąg warsztatowy. Nietypowy, bo będzie trwał dwa dni po trzy godziny. Dlaczego? Bo to w majańskim kalendarzu niezwykły czas pracy z kobiecą mocą, a w tradycji majów kobiety po menopauzie stawały się łącznikiem między światami i głosem wszystkich istot.

Krąg warsztatowy oznacza, że będzie miejsce na dzielenie się, ale i na pracę i ćwiczenia. Proszę więc, zadbaj o to, byś miała przestrzeń tylko dla siebie na te trzy godziny. Możesz mieć pod ręką coś do pisania. Chusteczki też się mogą przydać.

Dzień 1
Przyjrzymy się koncepcjom kobiecości w okresie przejścia, poczujemy, co oznacza dla nas ten czas, jakie niesie wyzwania i dary.
Dzień 2
Wejdziemy głębiej w cielesność, seksualność i moc docierając do tych kawałków nas, które potrzebują zostać zobaczone, oświetlone i otulone uwagą i miłością.

 

Kiedy
27.01.2021 19:00-22:00
28.01.2021 19:00-22:00

Gdzie:
Spotykamy się na Zoomie. Link dostaniesz po zapisaniu się przez poniższy link.
https://docs.google.com/…/1CYNAsVHcHQ4s911f-f…/edit

Za ile:
Krąg jest w ekonomii daru, będziesz mogła podzielić się tym, czym możesz i chcesz. Tu link do zrzutki https://zrzutka.pl/u68mrp
I już teraz dziękujemy za Twój dar ?

 

Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – wybrana przez bogine na założycielkę Akademii Przyjemności. Terapeutka seksuologiczna ciała, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Obecnie w trakcie nauki w szkole oddechu Prana Visions Rani Spets Edgren. Trenerka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta, pisze i uczy się …odpoczywać.

Agnieszka Agnisun Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności. Astrologini od niemal dwóch dekad. Jest przewodnikiem przez sny metodą Transpersonalnej Pracy Ze Snami. Zajmuje się, coachingiem relacji i intymności w tym rozbrajaniem ciała. Czyli obejmuje człowieka w całości, holistycznie, korzystając z mądrości ciała, badając przestrzenie serca i umysłu oraz łącząc się z przewodnictwem duszy. Związana z sufizmem uniwersalnym i ścieżką duchowego uzdrawiania.
Prowadzi transformacyjne retreaty w tematach relacji, intymności, jak i samo-rozwoju, uwalniania z ciała i pola odcisków karmicznych oraz powracania do naturalnego stanu bycia, który niektórzy nazywają szczęściem a inni spokojem.

Szczegóły

Początek:
27 stycznia 2021 @ 19:00
Koniec:
28 stycznia 2021 @ 22:00

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial