fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Noworoczne Wyklejanki czyli Mapa Marzeń w Pełni

6 stycznia @ 13:00 - 17:00

Free
Mapa marzeń
Zapraszam Was na transformacyjny proces tworzenia wizji mapy marzeń.
W luźnej formie, w przyjaznej atmosferze, pośród przyjaznych ludzi stworzymy nasz „plan” na ten rok. Moja zeszłoroczna mapa, którą stworzyłam razem z Wami spełniła się w 100 %, choć wydawało się, że jest to mało prawdopodobne. Jednak dzisiaj patrząc na nią czuję głęboki podziw dla Wszechświata i tego, jak działa ugłośnianie i wizualizowanie swoich pragnień.
Będziemy się wspierać podczas tworzenia Mapy różnymi narzędziami:
? wizualizacją,
? ruchem spontanicznym
? oddechem rebithingowym
? językiem czystych pytań – tzw clean language
? dla chętnych będzie czekało czarka ceremonialnego kakao, które otwiera serca i jeszcze bardziej zanurza nas w proces twórczy.
Towarzyszy nam pełnia w raku pełna emocjonalnych zawirowań więc zaprośmy łagodność, czułość, obecność, wspólne bycie ze sobą.
Konkrety:
? Będą dostępne kredki i pisaki, kolorowe czasopisma, zachęcam Cię jednak do tego byś przyniosła/przyniósł ze sobą to, co uznasz za wspierające Twój proces. Mogą to być wycinki czasopism, dary natury, wstążki, koraliki, itp.
? Potraktuj ten proces z lekkością i przyjemnością płynącą z nieskrępowanej zabawy. W końcu senne marzenia nie mają wiele wspólnego z logiką. Wszystko tam jest możliwe.
? Spotkanie jest kameralne – dlatego daj znać, że będziesz
Możesz się zapisać tu – hello@akademiaprzyjemnosci.pl lub pisząc SMS 603672192
? Gdzie się widzimy:
Pracownia Akademii Przyjemności
ul. Jabłeczna 18/23 we Wrocławiu
? Kiedy się widzimy:
06.01.2023
13:00 – ok 17:00
? Spotkanie jest w ekonomii serca. Wrzuć do koszyczka tyle, ile Twoje serce mówi, że chce. Dzielenie się i wspieranie przestrzeni, jest fajną praktyką wdzięczności i budowania połączeń ze światem, a mi pozwala utrzymać miejsce i zapraszać Was do takich inicjatyw.
Poprowadzi całość:
Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – założycielka Akademii Przyjemności, terapeutka seksuologiczna ciała, praktykerka clean coachingu, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Trenerka oddechu po szkole Prana Visions Rani Spets Edgren, instruktorka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta i rozkoszuje się życiem

Szczegóły

Data:
6 stycznia
Godzina:
13:00 - 17:00
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial