fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogrody Przyjemności – Nakarm Swoją Wenus. Warsztaty dla Kobiet

13 marca 2021 @ 10:00 - 14 marca 2021 @ 17:00

Zapraszamy Cię w niezwykłą, dwudniową podróż pełną zmysłowych przyjemności. Ten warsztat choć na serio, będzie pełen zabawy. Dlaczego jest tak niezwykły? Dlatego, że poflirtujemy sobie zarówno z astrologią, jak i przyjemnością. Z ciałem i duszą. Przyjrzymy się astrologicznym aspektom Wenus w naszych horoskopach. Wenus w różnych znakach zachowuje się trochę inaczej, co innego ją kręci, za czym innym tęskni, co innego ją pociąga, podnieca, innych ścieżek potrzebuje, by się rozpłynąć w rozkoszy. To oczywiście nie będzie pełen astrologiczny portret, raczej zabawa z aspektami Wenus, zaproszenie do eksploracji siebie i tego, co już o sobie wiesz i co być może będzie dla Ciebie zupełnie nowym odkryciem.
Zabawa będzie pobudzać zmysły, aktywować ciało, poruszać energię. Będziemy działać na wielu poziomach. Przez ciało nasza dusza może się przejawić w świecie, zacząć być w pełni swego potencjału. Ciało, które jest rozluźnione, spokojne, zrelaksowane, nakarmione przyjemnością nie musi być w pogotowiu, przestaje być w lęku, zamiast wciąż walczyć o przetrwanie zaczyna szukać ścieżek, jakimi może przejawić swój potencjał w świecie.
Po co to wszystko:
– byś mogła znaleźć swoje „guziki przyjemności”,
– byś umiała znaleźć w ciele wielkie TAK i zdecydowane NIE,
– byś mogła zobaczyć, że to, co kręci „wszystkich” a ciebie nie, jest zupełnie normalne,
– byś mogła poczuć jakie ścieżki do przyjemności są Ci najbliższe, a z jakimi ci nie po drodze na ten moment,
– byś mogła zrobić kolejny krok do rozpoznania siebie, swojego potencjału,
– byś mogła rozpoznać, rozpuścić, a może przekroczyć przekonania i ograniczenia,
– byś pozwoliła sobie doświadczyć karmiącej przyjemności.
Czego możesz się spodziewać:
– spotkania w kręgu,
– duuużo ćwiczeń rozbudzających sensualną przyjemność,
– mini-analizy pozycji Wenus w Twoim horoskopie urodzeniowym
Do uczestnictwa w warsztacie konieczne jest podanie w zgłoszeniu daty i miejsca urodzenia, a jeśli znasz, to również godziny, w której przyszłaś na świat.
Kiedy:
13.03.2021 10:00 – 18:00
14.03.2021 11:00 – 17:00
Gdzie:
Pracownia Akademii Przyjemności
Os. Gaj Wrocław (dokładny adres dostaniesz po zapisaniu się na warsztat)
Za ile:
Cena regularna 356 zł
Early bird 333 zł (do 03.03 włącznie)
Zadatek 120 zł jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca.
Zapisy jedynie przez mail:
hello@akademiaprzyjmnosci.pl
Prowadzące
Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – wybrana przez bogine na założycielkę Akademii Przyjemności. Terapeutka seksuologiczna ciała, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Obecnie w trakcie nauki w szkole oddechu Prana Visions Rani Spets Edgren oraz szkoły Clean Coachingu Bożeny Grabowskiej. Trenerka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta, pisze i uczy się …odpoczywać.
Agnieszka Agnisun Ledwoń współtwórczyni Akademii Przyjemności. Astrologini od niemal dwóch dekad. Jest przewodnikiem przez sny metodą Transpersonalnej Pracy Ze Snami. Zajmuje się, coachingiem relacji i intymności, w tym rozbrajaniem ciała. Czyli obejmuje człowieka w całości holistycznie, korzystając z mądrości ciała, badając przestrzenie serca i umysłu oraz łącząc się z przewodnictwem duszy. Związana z sufizmem uniwersalnym i ścieżką duchowego uzdrawiania.
Prowadzi transformacyjne retreaty w tematach relacji, intymności, jak i samo-rozwoju, uwalniania z ciała i pola odcisków karmicznych oraz powracania do naturalnego stanu bycia, który niektórzy nazywają szczęściem a inni spokojem.

Szczegóły

Początek:
13 marca 2021 @ 10:00
Koniec:
14 marca 2021 @ 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial