fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piersi świętowanie – krąg warsztatowy

24 marca 2021 @ 18:00 - 21:00

59,00zł
Piersi świętowanie – krąg warsztatowy
Miękkość piersi, tak bliska, ciepła, pachnąca piżmem i mlekiem. Matczyna, dziecięca, kojąca, karmiąca. Pożądana, obłapiana wzrokiem, wystawiana na widok i pokuszenie. Negowana zawstydzana, porównywana, wyśmiewana. Nielubiana, ukrywana, wstydliwa. Traktowana jak reklamowy banner, pompowana, wstrzykiwana, krojona.
Miękkość piersi tak bardzo zmysłowa, seksualna, całowana, ssana, pieszczona. Miękkość serca kobiecego otwierającego się w czułości. Rozkwitającego pod łagodną dłonią i kochającym wzrokiem.
Jak Ty, kobieto traktujesz swoje piersi? Jaki masz do nich stosunek? Co czujesz dotykając, patrząc, pieszcząc? Chowasz się garbiąc plecy, czy ubierasz w koronki dumnie rozchylając dekolt koszuli? Mokniesz łapiąc rzekę mleka, gdy tylko myślisz o swoim dziecku, a może rozpaczliwie wyciskasz ostatnie, nie chcące płynąć krople? Obojętna jesteś na ich piękno? Nieczuła? Może złości Cię ich kształt lub zasmuca pustka po nich?
Piersi świętowanie to oddanie im głosu. Zdziwisz się, ile będą miały do powiedzenia. Ile możesz od nich usłyszeć.
Piersi świętowanie, to uhonorowanie naszych ciał. Pozwolenie sobie na bycie w kobiecej skórze, pozwolenie na płynięcie rzeki życia.
Będziemy nie tylko słuchać, co mają nam do powiedzenia, ale również będziemy im dawać swoją uwagę, czułość, obecność. Zaproszę Was do kilku praktyk pracy z piersiami.
Proszę przyjdź na spotkanie w miarę możliwości w staniku bez usztywnień i fiszbin, lub jeszcze lepiej w ogóle bez stanika. Załóż miękką koszulkę, weź szal, byś mogła się okryć podczas medytacji piersi. Wszystko to po to, byś mogła poczuć. Złapać z nimi kontakt. Złapać kontakt ze sobą, ze swoją delikatnością, wrażliwością, otwartym sercem.
Czego się możesz spodziewać:
– pracy w kręgu
– praktyk kontaktu z przestrzenią serca
Spotykamy się w Pracowni Akademii Przyjemności
os. Gaj we Wrocławiu
(dokładny adres dostaniesz po zapisaniu się na zajęcia)
Kiedy:
24.03.2021 środa, godz. 18:00-21:00
Wymiana energetyczna 59 zł
Zapisy przez mail hello@akademiaprzyjemnosci.pl
O trzymającej przestrzeń:
Mam na imię Katarzyna i jestem ambasadorką przyjemności. Uważam, że bez niej życie jest nie do zniesienia. Pracuję na cztery ręce rozciągając czas do niemożliwych rozmiarów. Jestem instruktorką jogi śmiechu, terapeutką ciała i seksualności oraz behawioralnej terapii antystresowej, tantryczką, absolwentką treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności u Karo Akabal, studiuję w szkole oddechu Prana Visions oraz jestem w kursie Clean Coachingu Bożeny Grabowskiej. Jestem w długoletnim, szczęśliwym związku z Darkiem, mamą dwóch pięknych córek i dwóch kocic różnych jak noc i dzień.

Szczegóły

Data:
24 marca 2021
Godzina:
18:00 - 21:00
Koszt:
59,00zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/20FMjM8jV

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial