fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Połączeni, ćwiczenia z bliskości – kameralny warsztat dla par

30 stycznia 2021 @ 10:00 - 31 stycznia 2021 @ 18:00

Jesteście razem. Trzy lata, trzynaście, a może trzydzieści.
Znacie się dobrze. Bardzo dobrze.

Znacie się tak dobrze, że już nic nie potrzebujecie wiedzieć o sobie bo… wszystko zostało powiedziane. Jednak, gdy mijacie się w drzwiach, wciągacie brzuchy, by się nie dotknąć, wasze rozmowy ograniczają się do komunikatów dotyczących codzienności, a w sypialni wieje nudą, albo zimnem, a może wasze potrzeby się znacznie rozmijają i trudno Wam się spotkać.

Patrzysz na niego i wiesz, że go kochasz. Patrzysz na nią i wiesz, że coś Was łączy. Tylko to zimne, niedopowiedziane, zagarnięte pod dywan ciągle dokucza i nie pozwala zdjąć zbroi do końca, nie pozwala wziąć głębokiego oddechu i opuścić gardy.

Co czujesz, jak wracasz do domu? Czy wracasz do niego z napięciem, znużeniem, niechęcią? Czy możesz w nim odpocząć, wtulić się w niego, powiedzieć jej o tym, co u Ciebie?

Zapraszamy Was na kameralny warsztat dla par. Warsztat dla tych, którzy chcą się na nowo zobaczyć, obudzić tlące się uczucie, wejść na wyższy poziom komunikacji, także, a może zwłaszcza tej intymnej.

Zapraszamy Was do tego, byście mogli doświadczyć tego, że można być ze sobą blisko, intymnie, otwarcie nie tracąc nic ze swojej autonomii.
Zapraszamy Was by przypomnieć sobie to, co Was połączyło, obudzić ogień, zrobić pierwszy krok do zbudowania takiej relacji, o jakiej zawsze marzyliście.

 

Co się będzie działo:
* Zajrzymy w relację poprzez głębokie pytania
* Zamienimy nudną rutynę na nawyki, które wspierają i karmią związek
* Poznamy komunikację intymną opartą na kole zgody
* Będziemy eksplorować dotyk i karmić zmysły
* Wejdziemy w bliskość poprzez zbudowanie bezpiecznej przestrzeni wyrażania siebie, wzajemnego słuchania i słyszenia siebie

 

Uwaga!
1. Na warsztacie nie ma nagości.
2. Warsztat nie jest terapią, może jednak prowadzić do tego, by zobaczyć, czy warto i czy chcecie z takiej pomocy skorzystać

Kiedy:
30.01 sobota – 10:00 – 19:00
31.01 niedziela 11:00 – 18:00
W trakcie warsztatów przewidziana jest dłuższa przerwa obiadowa. Przerwy kawowe będą dostosowane do potrzeb grupy.

Wymiana energetyczna:
530 zł za parę (serwis kawowy w cenie)
Wpłata 150 zł bezzwrotnej zaliczki gwarantuje miejsce na warsztacie. 
Gdzie:
Wrocław, os Gaj
dokładny adres dostaniesz po zapisaniu się na warsztat.
Zapisy poprzez mail hello@akademiaprzyjemnosci.pl

 

Zabierz wygodne ubranie, wodę w zamykanym kubku i ciekawość. Zabierz również maseczkę.

 

Warsztat poproadzą:

Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – wybrana przez bogine na założycielkę Akademii Przyjemności. Terapeutka seksuologiczna ciała, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Obecnie w trakcie nauki w szkole oddechu Prana Visions Rani Spets Edgren. Trenerka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta, pisze i uczy się …odpoczywać.

Agnieszka Agnisun Ledwoń współtwórczyni Akademii Przyjemności. Astrologini od niemal dwóch dekad.  Jest przewodnikiem przez sny metodą Transpersonalnej Pracy Ze Snami. Zajmuje się, coachingiem relacji  i intymności w tym rozbrajaniem ciała. Czyli obejmuje człowieka w całości holistycznie, korzystając z mądrości ciała, badając przestrzenie serca i umysłu oraz łącząc się z przewodnictwem duszy. Związana z sufizmem uniwersalnym i ścieżką duchowego uzdrawiania.
Prowadzi transformacyjne retreaty w tematach relacji, intymności, jak i samo-rozwoju, uwalniania z ciała i pola odcisków karmicznych oraz powracania do naturalnego stanu bycia, który niektórzy nazywają szczęściem a inni spokojem.

Warsztat wspiera i równoważy męską energią Darek.

Szczegóły

Początek:
30 stycznia 2021 @ 10:00
Koniec:
31 stycznia 2021 @ 18:00

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial