fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Praktyki czułej obecności i krąg pieśni z różnych tradycji

14 października 2022 @ 19:00 - 21:00

✨ Jest magia w oddechu, uważności, czułej obecności, w mantrach, zikrach i pieśniach z różnych tradycji.
Jest moc w kiedy ludzie się spotykają i łączą swoje serca, dzielą opowieścią i pieśnią, wtedy też harmonizują siebie, przestrzeń w okół siebie i swoje życie.
✨ Nic tak nie harmonizuje i nie oczyszcza jak właśnie czuła obecność, właściwa wibracja i wejście w swoją moc. Wiele tradycji mówi, że na początku było słowo czyli wibracja, dźwięk, a by ten mógł się pojawić musiał być oddech. Kosmiczny oddech. Nauka zaś wie że wibracja ma moc wprowadzania ładu i piękna do chaosu i porządkowania przestrzeni.
✨ I ja czuję chęć i potrzebę zwołania takiego kręgu w którym rozebrzmią oczyszczające i uzdrawiające wibracje praktyk z różnych tradycji, mantr, zikr i pieśni. Kręgu w którym głowa choć trochę puści, a serce się rozpali, a ciało stanie się świątynia w której świętujemy życie. Kręgu, w którym na chwilę staniemy się jednym i przypomnimy sobie czym pod różnymi okryciami jesteśmy. Kręgu, którego energia jak kamień rzucony w wodę poniesie falę światła, miłości, czułości, pokoju i piękna wszędzie tam, gdzie czujące istoty są ich głodne.
✨ Mam takie pragnienie połączenia się z innymi istotami w tej praktyce. Jeśli to czujesz, jeśli Cię to poruszyło, zawołało, masz chęć by na chwilę osadzić się w swoim sercu i pozwolić duszy śpiewać, chcesz spędzić wieczór z podobnie czującymi ludźmi, potrzebujesz oczyszczenia, podniesienia wibracji, uzdrowienia serca, to zapraszam Cię na wieczór pełen czułej obecności i cudownych wibracji.
? Kiedy: Piątek. 14.10.2021 19.00 do 21.00
? Gdzie: Pracownia Akademii Przyjemności, #Wrocław-Gaj
? Wieczór jest w ekonomii daru co oznacza, że płacisz ile z radością możesz za otrzymane doświadczenie.
? Ponieważ przestrzeń jest kameralna obowiązują zapisy na: twoja@akademiaprzyjemnosci.pl lub sms lub komunikator online etc. 511 793 394
Agnieszka Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i przewodniczka przez zawirowania życia oraz przez sny metodą Transpersonalnej Pracy Ze Snami. Zajmuje się, coachingiem relacji i intymności, w tym rozbrajaniem ciała. Czyli obejmuje człowieka w całości holistycznie, korzystając z mądrości ciała, badając przestrzenie serca i umysłu oraz łącząc się z przewodnictwem duszy. Związana z sufizmem uniwersalnym i ścieżką duchowego uzdrawiania.

Szczegóły

Data:
14 października 2022
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial