fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Praktyki Samouzdrawiania Na Każde Czasy

19 września 2021 @ 14:00 - 18:00

Zapraszam na mini warsztaty duchowego uzdrawiania i oczyszczania ciała, umysłu i głębiej osadzonych w naszej energii tzw. odcisków.

Praktyki, które proponuje są na prawdę proste, a jednak skuteczne w powracaniu do równowagi o czyszczeniu różnych warstw naszej istoty, takich jak w uproszczeniu: ciało, emocje, umysł czy duch. Zakorzenione są w duchowych praktykach różnych kultur, a przyjętych i przekazywanych na min. na ścieżce sufizmu uniwersalnego.

Potrzebujesz wyciszenia umysłu? Zatrzymania głowy, lub kołowrotka emocji? Szukasz sposobów jak wyregulować stres? Odzyskać swoje życie, zdrowie, panowanie nad sobą? I to w bardzo szerokim zakresie.

Będziemy pracować poprzez oddech, uważność, intencję, ukierunkowywanie energii, stawanie się kanałem dla boskiej energii uzdrawiania, i otwieranie na łaskę. To korzystanie z tysiącletnich tradycji mistycznych połączenia i obecności, równoważeni męskich i kobiecych energii, równoważenia ducha i materii, zrozumienia powiązań między sercem a umysłem.

Może Twoje życie nie zmieni się w jedno popołudnie, ale możliwe że dotkniesz czegoś w sobie co pamięta stan połączenia, stan doskonałego zdrowia, stan naturalnego umysłu. A narzędzia, które dostaniesz pomogą ci w kontynuacji tej pracy. Niektóre z nich możesz też niezauważalnie stosować w pracy, w domu, i innych wymagających sytuacjach życiowych by przywrócić sobie równowagę i bardziej odpowiadać na wymogi chwili niż reagować.

ZAPISY:
agnieszka@akademiaprzyjemnosci.pl 
511 793 394
KIEDY:
Niedziela 19.09.2021
14.00 do 18.00
GDZIE:
Pracownia Akademii Przyjemności
Wrocław-Gaj

INWESTYCJA:

Ten mini retreat/ warsztat oferuję w ekonomii daru, t.zn. płacisz tyle ile możesz i czujesz, że chcesz, tak by była równowaga energetyczna.

Przyjdź proszę na czas. Przyjdź w wygodnych ciuchach do siedzenia lub ewentualnego ruszania się. Możesz przynieść sobie coś do zapisania poszczególnych praktyk, choć warsztat jest doświadczalny, t.zn. skupiamy się na praktyce, tak by to ciało czyli podswiadomość puściło, poczuło zmianę, zapamiętało i zapisało.

Prowadząca:

AGNIESZKA LEDWOŃ – współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami. Zajmuje się uzdrawianiem m.in seksualności, ze śmiechem mówi że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Wspiera w odzyskiwaniu tego, co zostało w nas wygnane lub zranione, oduczaniu się tego, co przyjęliśmy jako swoje, choć tylko zakrywa nasz prawdziwy potencjał. Od ćwierćwiecza związana ze scieżką w duchu sufizmu uniwersalnego i duchowego uzdrawiania.

Details

Date:
19 września 2021
Time:
14:00 - 18:00
Event Category:

Organizer

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
View Organizer Website

Venue

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial