fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Rozmowy Nocą – krąg rozmów intymnych (online)

21 marca 2021 @ 21:00 - 23:00

Free
Rozmowy Nocą
Rozmowy Nocą – krąg rozmów intymnych o seksualności, bliskości, miłości, relacjach.
Topic: Kobiecość wolna, dzika, nieujarzmiona
Spójrz szeroko. Zobacz co czujesz, gdy myślisz o takiej kobiecie, o takiej kobiecości. Niezależnie od tego, czy jesteś w męskim czy kobiecym ciele. Co Ci to robi? Co Cię porusza, jakie budzi emocje?
Zapraszam więc Ciebie Kobieto, zapraszam Ciebie Mężczyzno, zapraszam Ciebie Człowieku do kręgu. Najwyższy czas zacząć ze sobą rozmawiać, a nie tylko wymieniać informacje. Czas zacząć się słyszeć, a nie jedynie opierać na przekonaniach i stereotypach. Pora się na siebie otworzyć i poczuć, że choć różnimy się w szczegółach, to w życiu chodzi nam o to samo. A że poruszać się będziemy w delikatnej materii i jest wokół powyższych tematów dużo zranień po jednej i drugiej stronie, proszę Cię o wyjątkową uważność na siebie nawzajem, otwartość na różne punkty widzenia i odczuwania świata.
Krąg ma to do siebie, że zabiera nas tam, gdzie jest najbardziej żywo i poruszająco, więc wyjdziemy z portu, a potem czując wiatr poszukamy najbardziej kojącej przystani dla naszych wglądów, doświadczeń, przemyśleń.
Krótko o zasadach kręgu, czyli wchodząc do niego zgadzamy się na:
– poufność – czując się bezpiecznie możesz zanurkować naprawdę głęboko,
– mówienie z miejsca Ja – to Twoja historia jest ważna i ją chcemy usłyszeć,
– punktualność – jesteś ważna/y, tak samo jak pozostali uczestnicy, dlatego by uniknąć przerwania wpół słowa furtka wejścia na krąg zamyka się 20 minut od rozpoczęcia,
– szacunek – wszyscy traktujemy się z szacunkiem. Nie podcinamy skrzydeł, nie przerywamy, nie wchodzimy w słowo, nie dajemy rad nieproszeni, nie umniejszamy ani lekceważymy doświadczeń innych,
– otwartość – ktoś może mieć zupełnie inaczej, niż Ty i to jest ok,
– równość – nie ma w tej przestrzeni miejsca na lidera, coacha, terapeuty ani osoby, która wie lepiej. Jest osoba, która trzyma przestrzeń kręgu i dba o jakość spotkania.
Nie martw się, że nie zapamiętasz. Przypomnę zasady już na spotkaniu na żywo.
UWAGA!!!:
Krąg odbędzie się na platformie ZOOM.
LINK do wejścia dostaniesz po zapisaniu się przez poniższy formularz!!! Mail z linkiem wysyła się automatycznie po przesłaniu formularza, jeśli nie dostaniesz go w ciągu kilku chwil sprawdź folder Oferty, lub Spam lub do mnie napisz.
FORMULARZ JEST TUTAJ — klik – https://tiny.pl/r4c1k
UWAGA: ilość miejsc ograniczona!
Kiedy:
Niedziela, 21 marca godz. 21:00
(bramka wejścia zamyka się o godz. 21:20)
Za ile:
Krąg jest w ramach ekonomii daru. Tu jest link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/u68mrp
Jeśli jesteś w miejscu, które wyklucza dzielenie się na ten moment potraktuj to spotkanie jak podarunek.
O mnie:
Mam na imię Katarzyna (Mara). Podążam ścieżką przyjemności od kilku lat. Czasem ja gubię w gąszczu obowiązków, znika mi w pędzie kolejnych dni, a znajduję ją w zatrzymaniu i powrocie do siebie, praktykach tao, medytacji, dotyku, śmiechu. Uczę się bycia w otwartości serca, bo to mój cel na to życie ?
Stworzyłam Akademię Przyjemności, uczę radaości przez jogę śmiechu, pracuję z oddechem, dotykiem, obecnością. Masuję, mapuję, rozbrajam, piszę, rozmawiam, jestem. Jestem terapeutą seksuologicznym ciała, skończyłam podyplomowe studia psychologia w biznesie, VI i V edycję Sex&Love School, roczny trening dla kobiet trzymających kręgi u Karo Akabal, kursy masażu w Domu Tantry, studiuję w dwuletniej szkole oddechu Prana Visions, jestem w trakcie nauki clean coachingu.

Pokaż mniej

Details

Date:
21 marca 2021
Time:
21:00 - 23:00
Cost:
Free
Event Categories:
,
Event Tags:
, , , , ,
Website:
https://fb.me/e/1Uxu0WRc2

Organizer

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
View Organizer Website
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial