fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rozmowy Nocą – krąg rozmów intymnych

24 kwietnia 2020 @ 21:00 - 23:00

Tęsknię za przestrzenią, w której mogę spotkać się i naprawdę głęboko porozmawiać. Zdjąć swój pancerz wojownika, pokazać swój miękki brzuch. Porozmawiać o tym, co zagubione, niezrozumiane, wstydliwe i o tym jak mi dobrze, ekstatycznie i błogo. Wierzę, że jest jeszcze kilka osób, które czują tak samo. Dlatego otwieram cykl Rozmów Nocą.

Krąg Rozmów Nocą jest otwarty dla wszystkich. Już czas, żeby nie tylko kobiety nauczyły się słuchać i słyszeć nawzajem. To budowanie wzajemnego zaufania poprzez kulturę kręgu. Dopóki nie możemy budować zaufania poprzez dotyk, możemy to robić poprzez głębokie słuchanie i medycynę kręgu.

Czasem nam się wydaje, że wszystko o sobie wiemy, że my kobiety, przejrzałyśmy mężczyzn, mężczyźni myślą, że rozgryźli kobiety. Mamy wpojone stereotypy, kaleczące przekonania, spojrzenie, które nie pozwala nam spojrzeć poza zewnętrzną maskę. Tymczasem naprawdę niewiele się różnimy. Zdejmując swoje zbroje jesteśmy bezbronni, tak samo potrzebujemy miłości, zainteresowania, łakniemy czułych gestów, uśmiechu nie tylko w przelocie, poczucia, że jesteśmy akceptowani i kochani.

Rozmowy Nocą – są spotkaniem w kręgu, a to oznacza, że będą obowiązywały pewne nienaruszalne zasady. Więc jeśli nie chcesz lub nie możesz się z nimi zgodzić, to to spotkanie nie jest dla Ciebie.
Zasady Kręgu:
– poufność – krąg jest miejscem, gdzie możemy zanurkować naprawdę głęboko. Dzieje się to,gdy mamy poczucie bezpieczeństwa.
– mówienie z miejsca Ja – mów o sobie, nie naruszaj prywatności innych osób opowiadając o nich. To Twoja historia jest ważna i ją chcemy usłyszeć
– punktualność – jesteś ważna/y, tak samo jak pozostali uczestnicy. Nikt nie chce, by mu przerwano wpół słowa, dlatego furtka wejścia na krąg zamyka się pół godziny od rozpoczęcia.
– szacunek – to zapomniane słowo oznacza, że traktujemy się wszyscy z szacunkiem. Pilnujemy, by nikomu nie podcinać skrzydeł, nie przerywać, nie wchodzić w słowo, nie umniejszać ani lekceważyć. Jeśli chcesz komuś coś doradzić, zrób to wtedy, gdy dana osoba wyraźnie o to poprosi.
– równość – nie ma w tej przestrzeni lidera, coacha, terapeuty ani osoby, która wie lepiej. Są za to otwarte serca i osobiste historie. Jest również osoba, która trzyma przestrzeń kręgu dbając o jakość spotkania.

Nie martw się, że nie zapamiętasz. Przypomnę zasady już na spotkaniu na żywo.

Krąg odbędzie się na platformie ZOOM. Link do wejścia dostaniesz po zapisaniu się poprzez formularz
Tu link do formularza https://tiny.pl/7xn8l

Krąg potrwa ok 2 godziny.

Piątek 24 kwietnia, godz. 21:00
(Bramka wejścia zamyka się o godz. 21:30. Po tej godzinie już nie dołączysz do spotkania)

Ekonomia wdzięczności:
Spotkanie jest darmowe. Jeśli czujesz, że chętnie podzielisz się ze mną miłosnym przepływem energii pieniądza, to przyjmę Twój dar z wdzięcznością przeznaczając Twoją wpłatę na dalszy rozwój, czyli czesne w szkole terapii ciała i szkole oddechu https://zrzutka.pl/behsk5

Szczegóły

Data:
24 kwietnia 2020
Godzina:
21:00 - 23:00
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial