fbpx
Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Sensualia – zmysłowe przestrzenie przyjemności

14 maja 2022 @ 11:00 - 19:00

229,00zł
warsztaty zmysłowe
Zmysłowe przestrzenie przyjemności – warsztat dla kobiet

Niezależnie od tego, jak dobra i karmiąca jest Twoja intymność, jak bardzo znasz siebie i swoje ścieżki do przyjemności i rozkoszy warto ciągle poszerzać perspektywę i eksplorować dotąd nieznane przestrzenie. Często jednak jest tak, że nasza świadomość własnego ciała, jego potrzeb i pragnień utknęła gdzieś na początku ścieżki naszego rozwoju intymnego. Utknęła, bo albo jest ok i właściwie nie mamy motywacji do szukania czegoś więcej, albo uparcie trzymamy się przekonania, że coś powinno działać (choć nie działa) i to my jesteśmy zepsute, albo nie zdajemy sobie sprawy, że świat sensualnych doznań jest bardzo obszerny i nie skupia się jedynie na mechanicznym pobudzaniu ciała.

To, co uruchamia nas do przyjemności może mieć swoje źródło daleko od sypialni. Możemy jednak zaprosić to do zabawy i eksploracji i mieć z tego powodu dużą radochę i fajne odkrycia. Takie pozwolenie sobie na poszukiwanie własnych ścieżek może uświadomić nam, że różnimy się z naszym partnerem. To, co jest ekscytujące dla Ciebie, może nie zadziałać na niego, a to, co jego rozpala, w ogóle z tobą nie musi rezonować, natomiast nie oznacza to, że nie można mieć świetnego czasu w sypialni. Tak, jak dbamy o komunikację intymną, tak warto zadbać o rozpoznanie ścieżek prowadzących do rozkoszy dla was obojga.

Jeśli jesteś:

 • otwarta na radosną eksplorację
 • masz chęć poznania siebie, własnego ciała i jego potrzeb
 • nie wiesz, jakie są twoje potrzeby w intymności
 • chcesz wiedzieć, co jeszcze jest w stanie cię uruchomić

to ten radosny warsztat jest dla ciebie.

 

Podczas warsztatu będziemy eksplorować:

 • ciało / zmysły / ruch
 • mental / wyobranię / przekonania
 • energetykę

 

Co możesz zyskać:

 • lepsze czucie siebie
 • poznanie i klarowne wyrażanie własnych potrzeb
 • poznanie i klarowne wyrażanie własnych granic
 • otwarte nowe drzwi do przyjemności
 • odwagę do mówienia i przeżywania przyjemności

Ubierz się wygodnie, zabierz ze sobą chustę do okrycia, jeśli chcesz, to ulubiony olejek (olejki będą również dostępne na miejscu), ręcznik, coś do notowania, długopis.

Uwaga, warsztat jest kameralny, sprzyjający głębokiej pracy i otwieraniu się, ale wszystko jest propozycją. Natomiast o rezerwacji miejsca decyduje zgłoszenie i wpłata na poniższe konto:

zapisać się możesz tu: hello@akademiaprzyjemnosci.pl

Wpłacić tu: Katarzyna Kucharska 75 1140 2004 0000 3602 7937 5500 w tytule Warsztat Sensualia

Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – założycielka Akademii Przyjemności, terapeutka seksuologiczna ciała, praktykerka clean coachingu, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Trenerka oddechu po szkole Prana Visions Rani Spets Edgren, instruktorka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta i rozkoszuje się życiem.
?‍? Agnieszka Agnisun Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności. Astrologini od niemal dwóch dekad. Jest przewodnikiem przez sny metodą Transpersonalnej Pracy Ze Snami. Zajmuje się, coachingiem relacji i intymności w tym rozbrajaniem ciała. Czyli obejmuje człowieka w całości holistycznie, korzystając z mądrości ciała, badając przestrzenie serca i umysłu oraz łącząc się z przewodnictwem duszy. Związana z sufizmem uniwersalnym i ścieżką duchowego uzdrawiania.
Prowadzi transformacyjne retreaty w tematach relacji, intymności, jak i samo-rozwoju, uwalniania z ciała i pola odcisków karmicznych oraz powracania do naturalnego stanu bycia, który niektórzy nazywają szczęściem a inni spokojem

 

Organizer

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
View Organizer Website

Venue

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial