fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Umrzyj Zanim Umrzesz – o śmierci, umieraniu i czego dusza w życiu pragnie

10 grudnia 2022 @ 14:00 - 18:00

120zł – 250zł
warsztat o śmierci
Wiem kontrowersyjny tytuł i być może też emocje z nim związane. Nic jednak nie kontaktuje nas tak skutecznie z tym, co w życiu istotne, czego od życia chcemy, tym co się liczy, jak ostateczność ziemskiej egzystencji. Nic nie pokazuje nam tak wyraźnie, co było esencją naszej relacji z kimś jak jej koniec, rozstanie czy śmierć bliskiej osoby. Nic nie daje nam poczuć tak dobrze jakie były plusy i minusy jakiejś aktywności jak jej utrata.
W życiu jest wiele okazji w których stykamy się ze śmiercią, kiedy musimy coś puścić, pożegnać się z czymś znanym, opłakać coś, nawet w nas samych, co dobiegło kresu, albo nawet stworzyć stos, z tego, co już przeminęło, albo co nieznośnie nas uwiera, podpalić i patrzeć jak ginie.
W tradycjach mistycznych memento mori nie ma na celu umartwiania się, ale oswaja nas z tematem przemijalności, doczesności i kontaktuje nas z tym, co w nas nieśmiertelne. Niektórzy częściej niż inni spotykają się z koniecznością zejścia głębiej, zostawienia starej tożsamości, albo tego co dotychczas było ważne, śmierci i odrodzenia, ale dotyczy to każdego z nas.
Zapraszam Cię na mini retreat o śmierci i umieraniu, o wędrówce duszy, o tym po co tu jesteś. Warsztat szczególnie warty polecenia, kiedy właśnie przechodzisz jakieś doświadczenie śmierci symbolicznej, cos odchodzi z twojego życia, albo coś odchodzi w tobie, lub też życie zetknęło Cię z tematem śmierci w sposób dosłowny. Ten mini-retreat jest także a także jeśli chcesz zajrzeć głębiej w siebie, zobaczyć co dla Ciebie jest ważne lub zwyczajnie przygotować się to śmierci.
Będziemy zaglądać pod podszewkę tego co oczywiste, oddychać, wibrować, pracować głosem, czuć. A wszystko w czułej obecności i połączeniu z czymś większym od nas.
? Kiedy: Sobota. 10.12.2022 14.00 do 18.00
? Gdzie: Pracownia Akademii Przyjemności, #Wrocław-Gaj
? Cena widełkowa: 120-250 zł. ? Oznacza to ze w tym przedziale wybierasz ile płacisz za warsztat w zależności od zasobności portfela i samooceny.
? ZAPISY: twoja@akademiaprzyjemnosci.pl lub sms / WhatsApp / etc 511793394
? Przyjdź w wygodnych ciuchach, i z wszystkim tym co w tobie aktualne na ten moment.
Ps. Jasne że w cztery godziny z tematem się nie uporamy, bo to przygoda na życie, ale możemy go dotknąć i posmakować mieć wgląd ważny na ten moment naszego życia
Warsztat prowadzi
Agnieszka Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i certyfikowana przewodniczka przez sny metodą Transpersonalnej Pracy Ze Snami. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, ze śmiechem mówi że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Jako przewodnik procesów przejścia i transformacji w obecności i z miłością wspiera procesy schodzenia głębiej w siebie i reintegracji tego co w jakiś sposób zostało wcześniej utracone, odkrywania siebie w nowym kontekście drastycznie zmieniającego się życia. Od ćwierćwiecza na ścieżce duchowego rozwoju w duchu Sufizmu uniwersalnego.

Details

Date:
10 grudnia 2022
Time:
14:00 - 18:00
Cost:
120zł – 250zł
Event Categories:
,

Organizer

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
View Organizer Website

Venue

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial