fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Uzdrawianie Przestrzeni Serca

15 maja 2022 @ 14:00 - 17:00

I spotykamy się po raz kolejny na mini warsztaty duchowego uzdrawiania i oczyszczania przestrzeni serca, tym razem.

Uzdrawianie Przestrzeni Serca

? SERCE jest siedliskiem duszy, tą częścią nas która łączy ze sobą wszystko. Fizyczne, poprzez krążenie, dociera do, oczyszcza i odżywia wszystkich części naszego ciała, co do najmniejszej komóreczki. Jest miejscem w którym łączą się wszystkie części naszej osobowości, wszystkie poziomy naszego istnienia. To w sercu naturalnie spotykają się energię ziemskie i kosmiczne, męskie i żeńskie, przeszłość i przyszłość. Nie bez przyczyny serce jest centrum naszej istoty a jego magnetyzm jest silniejszy niż jakiejkolwiek innej części naszego szeroko pojętego ciała.
? Praktyki uzdrawiania przestrzeni serca, które proponuję są na prawdę proste, a jednak skuteczne w powracaniu do równowagi, uwalnianiu zranień, oczyszczaniu i otwieraniu serca. Zakorzenione są w duchowych praktykach różnych kultur, a przyjętych i przekazywanych na min. na ścieżce sufizmu uniwersalnego. Będziemy pracować z min. z trzema centrami energetycznymi związanymi z sercem. Tym, które trzyma emocje i odciski na poziomie doświadczeń osobistych. Tym w którym “czujemy” inne, szczególnie te bliskie nam osoby, I tym które odczuwa niepersonalne emocje planetarne.

Dla Ciebie

? Nosisz w sobie zranienie i chcesz je uwolnić? ? Potrzebujesz wybaczyć lub prosić o wybaczenie? ? Czujesz stratę albo smutek? ? Jesteś po trudnych przejściach i czujesz zamknięcie w przestrzeni serca? ? Chcesz znowu swobodnie móc czuć z poziomu serca? ? Pragniesz poczuć ogień serca, albo go rozniecić? ? Chcesz znowu poczuć ze żyjesz? ? Chesz wejść w kontakt z mądrością serca, albo swoimi pragnieniami? ? Czujesz w sobie głęboką tęsknotę, ale ciężko ci ją nazwać? ? Te przestrzenie do pracy i wiele cudownych darów znajdziemy w skarbcu naszego serca.

Co może się zdarzyć podczas uzdrawiania przestrzeni serca?

Będziemy pracować poprzez ✨ oddech, ✨ uważność, ✨ intencję, ✨ wibrację dźwięku, ✨ ruch, ✨ może nawet taniec i ✨ ukierunkowywanie energii, ✨ stawanie się kanałem dla boskiej energii uzdrawiania, i ✨ otwieranie na łaskę. To korzystanie z tysiącletnich tradycji mistycznych połączenia i obecności, równoważenia męskich i kobiecych energii, równoważenia ducha i materii, zrozumienia powiązań między sercem a umysłem.
? Może Twoje życie nie zmieni się w jedno popołudnie, ale możliwe że dotkniesz czegoś w sobie, co pamięta stan połączenia, stan doskonałego zdrowia, stan otwartego serca. A narzędzia, które dostaniesz pomogą ci w kontynuacji tej pracy. Niektóre z nich możesz też niezauważalnie stosować w pracy, w domu, i innych wymagających sytuacjach życiowych, by przywrócić sobie równowagę i bardziej odpowiadać na wymogi chwili niż reagować.

Praktykalia

? Kiedy: Niedziela 15.05.2021 14.00 do 17.00
? Gdzie: Pracownia Akademii Przyjemności, Wrocław-Gaj
? Inwestycja: Widełki 100 – 180 zł, w zależności od zasobności portfela.
Dla osób aktywnie wspierających uchodźców, czy tych z Ukrainy, czy tych na białoruskiej granicy specjalna zniżka widełki 50-100 zł. Praktyki które proponuję bowiem pomagają w uwolnieniu emocji i wrażeń przejętych od innych, a więc oczyszczenie i naładowanie baterii do dalszego pomagania.
? ZAPISY: twoja@akademiaprzyjemnosci.pl lub sms/ Whatsapp etc. 511 793 394
? Przyjdź proszę na czas. Przyjdź w wygodnych ciuchach do siedzenia lub ewentualnego ruszania się. Możesz przynieść sobie coś do zapisania poszczególnych praktyk, choć warsztat jest doświadczalny, tzn skupiamy się na praktyce, tak by to ciało puściło, zapamiętało i zapisało.

„Jest pocałunek którgo wszyscy pragniemy: dotknięcie ciała przez Ducha.”

-Rumi

Prowadząca:
Agnieszka Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i certyfikowana przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, ze śmiechem mówi, że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Jako przewodnik procesów przejścia i transformacji w obecności i z miłością wspiera procesy schodzenia głębiej w siebie i reintegracji tego, co w jakiś sposób zostało wcześniej utracone, odkrywania siebie w nowym kontekście. Od ćwierćwiecza na ścieżce duchowego rozwoju w duchu sufizmu uniwersalnego.

Szczegóły

Data:
15 maja 2022
Godzina:
14:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial