fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

W Swoim Żywiole – Praktyki powracania do równowagi i harmonizowania swojego życia.

4 czerwca 2022 @ 10:00 - 13:00

W swoim żywiole – wibracje które tworzą świat

Ciało, umysł, emocje i wszelkie aspekty życia są swoistą dla siebie mieszanką czterech żywiołów. Przy czym żywioł to pewien rozdzaj wibracji, rytm niosący ze sobą określony zestaw cech. Dla każdego z nas jakiś żywioł jest też dominujący i obecny bardziej niż inne w swoim świetle albo w swoim cieniu.

Czy któryś zywioł w tobie dominuje? Który?

Czy postrzegasz siebie przez pryzmat dominującego, lubiącego ryzyko lub przebojowego żywiołu ognia? A może bliska jest ci pełna emocji, miękkośc, uzdrawiającychi i twórczych mocy woda? Czy może zdystansowanie i chłodny ogląd spraw właściwy powietrzu? Czy przemawia do ciebie najbardziej jednak pracowita, obowiązkowa, pragmatyczna ziemia? Mamy je w sobie wszystkie, każdy niesie jakieś dary i każdy w nierównowadze jest niszczący, jak niekontrolowane wybuchy złości, przywiązanie do dramatyzowania albo nadmierna nieśmiałość, ucieczkowość, czy utrata radości życia.
Na wszystko jednak jest lekarstwo. ?

Mistycyzm, alchemia, ścieżki szmańskie, a nawet astrologia uczą o żywiołach

By skutecznie zwalczać stres i przywracać w swoim życiu harmonię dostaliśmy w spadku od różnych tradycji praktyki ułatwiające rozpoznawanie i równoważenie tych różnych sił psychicznych i energii obecnych w życiu. Jak się odstresować, odzyskać spokój, jak rozpoznać który żywioł sprawia kłopoty i jak go zrównoważyć, czy to u siebie czy np. u twojego dziecka lub innej bliskiej osoby. O tym na mini warsztacie W Swoim Żywiole.
Jak mnie znacie, to wiecie że obecny będzie oddech, dźwięk i cisza, ruch i bezruch, zaś czuła ważność, osadzenie w ciele i odwołanie do głosu serca, są nieodzownymi elementami tych wspólnych podróży do stanu spokoju ducha, wewnętrznej radości i bardziej harmonijnego życia.

Szczegóły wydarzenia

? Kiedy: Sobota. 04.06.2021 10.00 do 13.00
? Gdzie: Pracownia Akademii Przyjemności, #Wrocław-Gaj
? Inwestycja: Widełki 100-180 zł w zależności od zasobności portfela. Dla osób aktywnie zaangażowanych w pomoc uchodźcom widełki zniżkowe 50 -120 zł
? ZAPISY: twoja@akademiaprzyjemnosci.pl lub sms/ Whatsapp etc. 511 793 394

Z czułością dla siebie! W miłości dla świata!

Prowadząca: Agnieszka Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i certyfikowana przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, ze śmiechem mówi że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Jako przewodnik procesów przejścia i transformacji w obecności i z miłością wspiera procesy schodzenia głębiej w siebie i reintegracji tego, co w jakiś sposób zostało wcześniej utracone, odkrywania siebie w nowym kontekście drastycznie zmieniającego się życia. Od ćwierćwiecza na ścieżce duchowego rozwoju w duchu sufizmu uniwersalnego.

Szczegóły

Data:
4 czerwca 2022
Godzina:
10:00 - 13:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial