fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wibracje Życia – transformacyjne warsztaty duchowego uzdrawiania i oczyszczania ciała i umysłu

30 kwietnia 2022 @ 14:00 - 18:00

Na początku była wibracja, ta wibracja stworzyła świat. I tak my, używając dźwięków mocy możemy wspomóc oczyszczanie zwierciadła umysłu, usuwanie rdzy serca, czy wysubtelnienia ciała do bycia instrumentem dla wyższych wibracji. Zaś wzięcie odpowiedzialności za swój kawałek mroku pozwala uzdrowić tę część rzeczywistości dla nas wszystkich. Pozwalają na to wibracje życia, proste dźwięki, które mają moc transformacji.

Żyjemy w czasach granicznych, kiedy stary świat się kończy a nowy jeszcze nie wyłonił z chaosu. W naszym kolektywie jak i życiu indywidualnym odzwierciedla się to jako kryzys, zastępowanie w mrok, apokaliptyczne sceny wiszącej nad nami katastrofy ekologicznej, zarazy wojny czy innych plag.

Jednym ze znaczeń apokalipsy jest podnoszenie zasłony i obnażanie tego, co do tej pory ukryte, a jednocześnie zapowiedź załamania tego co stare, po którym następuje odnowa świata. I wydaje sie ze właśnie w takim momencie się znajdujemy.

Ten motyw jest obecny we wszystkich mitologiach, kiedy kreacja zostaje rozplątana, powstaje chaos, z którego możemy tkać nową lepszą rzeczywistość. Jednak najpierw musimy znaleźć sposób by podnieść się z upadku, z ciemności, zebrać głębię naszego doświadczenia i odczuwania by stały się osnową nowej rzeczywistości. To bardzo ważny proces. Jeśli spadasz, spadaj głębiej i głębiej, aż dotkniesz odwiecznej części ciebie, jej mądrości i mocy!

Może przechodzisz przez osobiste, zdrowotne, relacyjne, czy zawodowe turbulencje. Może zaczynasz dostrzegać, że czas wyzwolić się do nowego życia, zostawić toksyczne relacje, przywiązanie do tragicznych wydarzeń z przeszłości, własnej lub tej rodowej, czy narodowej i uwolnić wewnętrzną iskrę, to światło, które przyniosłe.a.ś ze sobą zstępując na Ziemię. Jesteś z gwiezdnego pyłu i nie jest to tylko metafora, masz w sobie energię gwiazd i szczególny geniusz, który jest potrzebny właśnie w tych czasach które wybraliśmy do życia. Jesteśmy akuszerkami nowej ziemi, lepszej rzeczywistości, jeśli tylko połączymy nasze serca i światła.

Jeśli czujesz, że to do ciebie przemawia, że jesteś w którymś z tych procesów:
? przebudzania się,
? otrząsania kurzu starego świata,
? wewnętrznego rozpadu,
? schodzenia głębiej by przynieść z podziemia esencję swojego doświadczenia,
? rozniecania wewnętrznego ognia,
? i podnoszenia swojego światła by rozświetlić mrok, który wydaje się zapadać,
? otwierania serca by mogło utrzymać więcej tego czego doświadczamy jako indywidualne istnienia i jako ludzkość
to zapraszam cię na niezwykły warsztat WIBRACJE ŻYCIA

Będziemy pracować ze świętymi dźwiękami, wibracjami z różnych tradycji, które pomagają w procesach:
? w oczyszczania umysłu, serca i ciała,
? przywracania równowagi,
? kojenia rozdrganego układu nerwowego,
? odzyskiwania spokoju,
? uzdrawiania,
? przywracania mocy,
? i budzenia ciała serca i psychiki do życia po trudnych doświadczeniach
? przygotowywania ciała na ekstatyczne doswiadczenia .

? To też cudowne spotkanie dla tych którzy już ze sobą wiele pracują i pragną więcej i głębiej, a poprzez swoją transformacje, dotknięcie ekstazy duszy, dołożyć chcą swoją cegiełkę do transformacji świata.

Pracować będziemy z ✨oddechem, ✨wibracją dźwięków z różnych tradycji, ✨ukierunkowywaniem energii i świadomości, i jak mnie znacie, towiecie, że zawsze ✨poprzez ciało. Opis nic nie da, tego trzeba doświadczyć. Czasem najprostsze ćwiczenia dają najgłębsze doświadczenia i rezultaty.

⚡️ A przy okazji w tą sobotę jest niezwykła pełnia, druga pełnia w tym miesiącu, tym razem w Byku, z częściowym zaćmieniem słońca i wspaniałą koniunkcją Wenus z Jowiszem w Rybach, zatem wspaniały czas na transformację, i doświadczenie spływającej łaski, uzdrowienia, i napełnienia duchem. Jeśli więc zostajesz we Wrocławiu na długi weekend zapraszam z całego serca!

? KIEDY: Sobota 30.04.2022 13.30- 17.30
? GDZIE: Pracownia Akademi Przyjemności, Wrocław – Gaj – adres zostanie podany po zapisaniu się.
? INWESTYCJA: widełki 120 -200 zł (to oznacza, że w tym przedziale wybierasz ile możesz i chcesz zapłacić w zależności od zasobności portfela). Dla osób wspierających bezposrednio uchodźców specjalna znizka: 50 zł.
? ZAPISY: twoja@akademiaprzyjemnosci.pl

? Prowadząca:
Agnieszka Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, ze śmiechem mówi że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Jako przewodnik procesów przejścia i transformacji w obecności i z miłością wspiera procesy schodzenia głębiej w siebie i reintegracji tego, co w jakiś sposób zostało wcześniej utracone, odkrywania siebie w nowym kontekście. Od ćwierćwiecza na ścieżce duchowego rozwoju w duchu sufizmu uniwersalnego.

Szczegóły

Data:
30 kwietnia 2022
Godzina:
14:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial