fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Zmysłowa Majówka

29 kwietnia 2020 @ 19:00 - 3 maja 2020 @ 14:00

PLN1650,00

Zmysłowa Majówka – warsztat dla tych, którzy chcą Czuć więcej głębiej pełniej.

Zmysłowa Majówka to nie tylko pobudzenie zmysłów. To wejście w siebie i stworzenie takiej bezpiecznej przestrzeni dla Ciebie, byś mógł i mogła pozwolić sobie na odczuwanie w pełni wszystkich subtelnych, zmysłowych doznań, emocji, uczuć, wrażeń, połączeń. To stworzenie przestrzeni gdzie łatwiej pozwolić wypłynąć na powierzchnie i pożegnać wszystko to, co czas puścić. To obudzenie w sobie przestrzeni do życia w bliskości i intymności z partnerem lub partnerką. To rozumienie istoty relacji i tworzenie jej na nowy, świadomy, otwarty, wspierający sposób. I w końcu to mnóstwo dobrej zabawy i radości w spotykaniu siebie i drugiego człowieka.
 
Powiedzmy, że doświadczasz w swoim życiu niezrozumienia; czujesz, że czasem mówisz innym językiem niż kobieta lub mężczyzna Twojego życia; nie potrafisz skutecznie postawić granic, poprosić o to co dla ciebie ważne lub wyrazić swoich uczuć; boisz się w końcu puścić kontrolę i czuć, bo zamiast przyjemności pojawia się coś zupełnie innego, np. ból albo strach, smutek, tęsknota albo co gorsza bezczucie, odcięcie i pustka; tudzież intymne spotkania traktujesz jak sport i zawody, to nie jesteś w tym odosobniony czy odosobniona. Odcięcie od odczuwania; mówienie, ale nie rozmawianie, dzielenie się, słuchanie, i próba wykradzenia lub wymuszenia czegoś, na co myślimy, że nie dostaniemy zgody, są niestety dosyć powszechnym zjawiskiem
 
Jeśli chcesz:
1. Odnowić połączenie ze sobą
2. Zbudować karmiącą relację z drugą osobą,
3. Odnaleźć wspólną płaszcyznę porozumienia z partnerem/partnerką,
4. Mieć lepszy seks
5. Otworzyć ciało na odczuwanie zmysłowe
6. Zacząć otwarcie komunikować swoje potrzeby
7. Stawiać granice tak, by były zrozumiane i respektowane przez innych
8. Zbudować swoją suwerenność,
9. Stać się otwartym na pragnienia i potrzeby innych,
10. Czuć przyjemność w pracy, w relacji, w seksie, w życiu
11. Abo zwyczajnie poszerzyć swój potencjał odczuwania i czerpania z życia w pełni
 
To ten warsztat przybliży cię do tego celu. Pomoże Ci zrozumieć, dlaczego do tej pory, Twoje relacje wyglądały tak, a nie inaczej. Nauczy Cię zwracać uwagę na subtelności, poruszenia, tego co w środku i na zewnątrz Ciebie. Pokaże Ci jak się można komunikować, by zostać usłyszanym i jak słuchać, by słyszeć i zostać jednocześnie otwartym i w swojej mocy.
 
Jeśli wycofywałaś się, gdy jego pragnienia napawały Cię niechęcią, jeśli musiałeś manipulować lub wymuszać, by dostać to, czego chcesz, to nauczycie się, jak być w swojej mocy i suwerenności a jednocześnie dostawać z głębi serca.
 
Podążanie za sobą, dawanie sobie przyzwolenia na rozwój, na stawanie w swojej pełni sprawia, że otwierasz się również na pełnię drugiej istoty. Przestajesz widzieć ograniczenia a zaczynasz otwierać na możliwości. Stawiasz się na równi zamiast wywyższać lub umniejszać samego/ samą siebie. Jeśli potrafisz dać wolność sobie, potrafisz zaufać wolności drugiej osoby.
 
Czego możesz się spodziewać na Zmysłowej Majówce?
 
* Poruszenia ciała – będziemy tańczyć, ćwiczyć mięśnie nie poruszane na co dzień, pracować z dotykiem, bliskością.
 
* Poruszenia emocji – będziemy otwierać ciało na odczuwanie, sprawdzać gdzie mieszkają w nas różne uczucia, czym różni się złość od gniewu i pożądanie od miłości.
 
* Poruszenia energii – będziemy uruchamiać przepływy energii w ciele, solo i w parach, doświadczać subtelności i mocy w różnego rodzaju energetycznych ćwiczeniach uruchamiając zastałe płyny, otwierając kanały, którymi energia się przemieszcza.
 
* Poruszenia zmysłów – będziemy uruchamiać zmysły, które sprawią, że codzienne czynności nabiorą zupełnie nowej jakości w ich doświadczaniu.
 
* Poruszenia serca – będziemy stawać w swojej mocy, w pełni odpowiedzialności za siebie, cerować energetyczne i emocjonalne dziury.
 
* Bezruchu ciała – w prowadzonych medytacjach oczyszczających, otwierających, pozwalających zobaczyć i poczuć więcej. Przez zejście w głąb swojej istoty.
 
Poza tym możesz się spodziewać głębokiego nurkowania w siebie, miękkiego, bezpiecznego lądowania w obecności prowadzących, śmiechu, zabawy i przytulania, bo uważamy, że to elementy niezbędne do życia, sporej dawki wiedzy z zakresu nowej ery relacji międzyludzkich, układu nerwowego, seksualności i roli przyjemności w życiu.
 
Jakie korzyści mogą zagościć w twoim życiu po spotkaniu z nami?
 
* Będziesz umiał rozpoznać swoje potrzeby i granice i jasno je komunikować, co będzie miało wpływ nie tylko na relacje partnerskie ale na całe twoje życie.
* Znacznie poszerzysz spektrum odczuwania, co daje kwantowy przeskok z czucia przyjemności w rejonie genitaliów powstałego z rozładowania seksualnego w odczuwanie ekstazy, blissu, rozkoszy obejmującej całe ciało.
* Nauczysz się jak otwierać ciało i poddawać się odczuwaniu różnych emocji bez zaciskania mięśni i kumulowania w sobie nieprzerobionych, utkniętych uczuć gniewu czy smutku.
* Zobaczysz jak budować relacje nowej ery, bez uzależniania się od siebie, wywyższania jednej płci nad drugą, pozbawione emocjonalnego rollercoastera, za to pełne otwartości na siebie, akceptacji i zrozumienia.
* Poznasz niesamowitych ludzi podobnych do Ciebie w szukaniu swojej drogi.
* Doświadczysz mocy uzdrawiającego, karmiącego dotyku, który będziesz mógł przekazać dalej.
* Zobaczysz, że Twoja istota składa się z różnych gęstości, a ciało fizyczne jest zaledwie jedną z nich.
 
 
To wszystko przydarzy się jedynie wtedy, gdy pozwiesz wielkie TAK życiu, wszystkiemu, co chce przyjść, co puka do Ciebie. Powiedz do siebie wielkimi literami – POZWALAM sobie.
 
Pozwalam sobie czuć,
pozwalam sobie się zmienić,
pozwalam sobie zejść ze ścieżki, którą wyznaczyli dla mnie inni i pójść tam, gdzie prowadzi mnie moja dusza,
pozwalam sobie pójść pod prąd, poczuć inaczej niż wszyscy,
pozwalam sobie tupnąć nogą i powiedzieć NIE,
pozwalam sobie tupnąć nogą i powiedzieć w końcu TAK, temu, co jest i co chce zmiany,
pozwalam sobie przestać być silna/y i zrzucić ciężar, który dźwigam na ramionach,
pozwalam sobie doświadczać więcej przyjemności na co dzień,
pozwalam sobie w końcu zaufać.
 
Zapraszamy Cię niezależnie od płci, statusu związku, posiadania lub braku partnera, zaawansowania lub nie w rozwoju. Ten warsztat jest uniwersalny. Jest przyjemnością dla nas, chcemy, by był przyjemnością dla Ciebie.
 
Gdzie:
Spotykamy się w niesamowitym domu Monte Luna, gdzie przestrzeń stworzona jest dla odpoczynku i rozwoju. W ciszy, spokoju, wolności, naturze, bliskości z ziemią, przyrodą, sztuką, ciałem.
 
Kiedy:
Zaczynamy 29 kwietnia 2020 o 19:00
Kończymy 03 maja o 14:00
 
Proszę przyjedź chwilę wcześniej, by osiąść, rozpakować się, przywitać z miejscem. Zaczynamy o 19 kręgiem powitalnym. Nasze dni będą wypełnione ale będziesz miał czas na głębokie nurkowanie i pracę ale i odpoczynek, wyciszenie, bycie. Naszą ideą jest połączenie pracy i przyjemności.
 
Za ile:
Koszt warsztatu: 850 zł
Koszt pobytu i wyżywienia:
pokój (2 os.) 800 zł ;
pokój (3-4 os.) 750 zł
Dojazd we własnym zakresie. Przystanek PKP/PKS w Kamiennej Górze. Możliwy odbiór dworca w dniu warsztatu.
 
Wszystkie posiłki będą wegetariańskie.
 
!!! Early bird 1 do 29.02.2020 r. : 750 zł. za warsztat, koszt pobytu bez zmian.
!! Early bird 2 do 29.03.2020 r. 780 zł za warsztat, koszt pobytu bez zmian.
Po 29.03.2020 r. 850 zł za warsztat.
 
!!! Dla uczestników wszystkich naszych poprzednich warsztatów przewidziane jest 10% zniżki ceny warsztatu.
Jeśli przyjeżdżasz w parze (z partnerem/partnerką/koleżanką/kolegą) dla Was obojga 50 zł zniżki od ceny obowiązującej w danym przedziale czasowym.
 
Zadatek za warsztat (300 zł) gwarantuje, że miejsce będzie na Ciebie czekało. Wpłata następuje po zapisaniu się na warsztat
 
Tu możesz się zapisać i zapytać o wszystko, co Ci przyjdzie do głowy:
kasia@akademiaprzyjemnosci.pl
 
Kto prowadzi warsztat:
Agnieszka Ledwoń: od przeszło 20 lat na ścieżce duchowej, całe życie w podróży, zapuszcza korzenie w każdym miejscu na świecie. Jej drogą jest sufizm, tantra i rozbrajanie ciała. Wspiera w procesach otwierania serca i przywracania czucia, rozbraja, choć nie jest saperem. Wpuszcza światło do tego, co pogrążone w ciemności. Łączy to, co rozdzielone.;) Astrologini, coach relacji i intymności, przeprowadza przez sny i wizje, a także wszelkie inne psycho-duchowe procesy odzwierciedlane w ciele (transpersonalna praca ze snami), prowadzi sharingi, kręgi, medytacje.
 
Katarzyna Kucharska: ruch, taniec, śmiech, dotyk, energia, przyjemność, subtelność, spokój, uważność, bliskość to jakości mojego życia. Dużo przerobiłam przez ostatnie kilka lat wychodząc z życia w klatce przekonań i ograniczeń. Jestem tantryczką, instruktorką jogi śmiechu,absolwentką rocznego treningu prowadzenia kręgów Sex, Peace & Love, Karo Akabal, obecnie w trakcie nauki w szkole Prana Visions Rani Spets Edgren we Wrocławiu oraz Studium Seksualnych Terapeutów Ciała. Przeszło 20 lat w związku budowanym każdego dnia, mama dwóch córek.
 
Znamy się 3 lata. Znamy się całą wieczność. Uwielbiamy razem tworzyć kreatywny ferment poprzez wspólną pracę, zarówno taką koncepcyjną przy biurku i wymyślaniu różnego rodzaju ćwiczeń jak i taką w przestrzeni warsztatu, gdzie w tajemny sposób nasze serca, myśli i ciała łączą się tworząc mocne pole przepływu energii. Zawsze nas zadziwia niezwykłość tego procesu. Daje poczucie, że nie można go tak po prostu schować do kieszeni, że mamy coś do zrobienia tu i teraz.
 
Warsztat wspiera swoją męską energią i ugruntowaniem Dariusz Kucharski.

 

Details

Start:
29 kwietnia 2020 @ 19:00
End:
3 maja 2020 @ 14:00
Cost:
PLN1650,00

Organizer

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
View Organizer Website

Venue

Monte Luna
Czarnów 29,
Czarnów, dolnośląskie 58-400
+ Google Map
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial