fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Zmysłowy listopad

7 listopada 2019 @ 17:00 - 11 listopada 2019 @ 14:00

850zł

Zmysłowy listopad 7-11.11.2019


WzgórzeZapraszam Cię do zanurzenia się w świat pełnej zmysłowości.

Przez pięć dni będziemy eksplorować różne jakości, które warunkują dobrą relację z samym sobą, ze swoim ciałem, energią, seksualnością byś mógł poczuć wypełniającą cię miłość, zadowolenie, satysfakcję, byś zobaczył możliwości rozwoju, doświadczył piękna odkrywania nowych dróg do siebie, do swojej pełni.

Stworzenie swojej pełni prowadzi do budowania relacji na zupełnie innych zasadach niż do tej pory. Rozpoznawanie swojej suwerenności, stawianie granic tam, gdzie je czujesz, podążanie za tym, co mówi ciało, dawanie sobie przyzwolenia na rozwój, na kroczenie własną ścieżką sprawia, że człowiek otwiera się również na pełnię drugiej istoty. Przestaje widzieć ograniczenia a zaczyna otwierać na możliwości. Stawia się na równi zamiast wywyższać lub umniejszać samego siebie. Jeśli potrafi dać wolność sobie, potrafi zaufać wolności drugiej osoby.

Czego możesz się spodziewać podczas tego zmysłowego warsztatu?

Poruszenia ciała – będziemy tańczyć, ćwiczyć mięśnie nie poruszane na co dzień, pracować z dotykiem, bliskością.

Poruszenia emocji – będziemy otwierać ciało na odczuwanie, sprawdzać gdzie mieszkają w nas różne uczucia, czym różni się złość od gniewu i pożądanie od miłości.

Poruszenia energii – będziemy uruchamiać przepływy energii w ciele, solo i w parach, doświadczać subtelności i mocy w różnego rodzaju energetycznych ćwiczeniach uruchamiając zastałe płyny, otwierając kanały, którymi energia się przemieszcza.

Poruszenia zmysłów – będziemy uruchamiać zmysły, które sprawią, że codzienne czynności nabiorą zupełnie nowej jakości w ich doświadczaniu.

Poruszenia serca – będziemy stawać w swojej mocy, w pełni odpowiedzialności za siebie, cerować energetyczne i emocjonalne dziury.

Bezruchu ciała – w prowadzonych medytacjach oczyszczających, otwierających, pozwalających zobaczyć i poczuć więcej. Przez zejście w głąb swojej istoty.

Poza tym możesz się spodziewać głębokiego nurkowania w siebie, miękkiego, bezpiecznego lądowania w obecności prowadzących, śmiechu, zabawy i przytulania, bo uważamy, że to elementy niezbędne do życia, sporej dawki wiedzy z zakresu nowej ery relacji międzyludzkich, układu nerwowego, seksualności i roli przyjemności w życiu.

Jakie korzyści mogą zagościć w twoim życiu po spotkaniu z nami?

 • Będziesz umiał rozpoznać swoje potrzeby i granice i jasno je komunikować, co będzie miało wpływ nie tylko na relacje partnerskie ale na całe twoje życie.
 • Znacznie poszerzysz spektrum odczuwania, co daje kwantowy przeskok z czucia przyjemności w rejonie genitaliów powstałego z rozładowania seksualnego w odczuwanie ekstazy, blissu, rozkoszy obejmującej całe ciało.
 • Nauczysz się jak otwierać ciało i poddawać się odczuwaniu różnych emocji bez zaciskania mięśni i kumulowania w sobie nieprzerobionych, utkniętych uczuć gniewu czy smutku.
 • Zobaczysz jak budować relacje nowej ery, bez uzależniania się od siebie, wywyższania jednej płci nad drugą, pozbawione emocjonalnego rollercoastera, za to pełne otwartości na siebie, akceptacji i zrozumienia.
 • Poznasz niesamowitych ludzi podobnych do Ciebie w szukaniu swojej drogi.
  Doświadczysz mocy uzdrawiającego, karmiącego dotyku, który będziesz mógł przekazać dalej.
 • Zobaczysz, że Twoja istota składa się z różnych gęstości, a ciało fizyczne jest zaledwie jedną z nich.

To wszystko przydarzy się jedynie wtedy, gdy pozwiesz wielkie TAK życiu, wszystkiemu, co chce przyjść, co puka do Ciebie. Powiedz do siebie wielkimi literami – POZWALAM sobie.

 • Pozwalam sobie czuć
 • pozwalam sobie się zmienić
 • pozwalam sobie zejść ze ścieżki, którą wyznaczyli dla mnie inni i pójść tam, gdzie prowadzi mnie moja dusza
 • pozwalam sobie pójść pod prąd, poczuć inaczej niż wszyscy
 • pozwalam sobie tupnąć nogą i powiedzieć NIE
 • pozwalam sobie tupnąć nogą i powiedzieć w końcu TAK, temu, co jest i co chce zmiany
 • pozwalam sobie przestać być silna/y i zrzucić ciężar, który dźwigam na ramionach
 • pozwalam sobie doświadczać więcej przyjemności na co dzień
 • pozwalam sobie w końcu zaufać.

Zapraszamy Cię niezależnie od płci, statusu związku, posiadania lub braku partnera, zaawansowania lub nie w rozwoju. Ten warsztat jest uniwersalny. Jest przyjemnością dla nas, chcemy, by był przyjemnością dla Ciebie.

Gdzie:
Czekam na potwierdzenie miejsca

Kiedy:
Zaczynamy 07 listopada o 17:00
Kończymy 11 listopada o 14:00

Nasze dni będą wypełnione ale będziesz miał czas na głębokie nurkowanie i pracę ale i odpoczynek, wyciszenie, bycie. Naszą ideą jest połączenie pracy i przyjemności.

Za ile:
Koszt warsztatu: 850 zł
Koszt pobytu i wyżywienia:

!!! Early bird do 28.02.2019 r. : 760 zł. za warsztat, koszt pobytu bez zmian.
!!! Dla uczestników wszystkich naszych poprzednich warsztatów przewidziane jest 10% zniżki ceny warsztatu.

Zadatek za warsztat (300 zł) gwarantuje, że miejsce będzie na Ciebie czekało. Wpłata następuje po zapisaniu się na warsztat.

Szczegóły

Początek:
7 listopada 2019 @ 17:00
Koniec:
11 listopada 2019 @ 14:00
Koszt:
850zł

Miejsce wydarzenia

Jaśminowe Wzgórze
Wilkanów 4
Bystrzyca Kłodzka, 57-500 Polska
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial