fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Żywe we mnie – otwarty krąg kobiet

16 sierpnia 2021 @ 19:00 - 22:00

Free
Krąg kobiet
Żywe we mnie – otwarty krąg kobiet
? Krąg kobiet stanowi współczesną formę bycia ze sobą, budowania wzajemnego zaufania, odpowiedzialności, a jednocześnie stanowi bezpieczną przestrzeń, by móc budować się jako kobieta, przyjaciółka, siostra, matka, babka.
? Nie ma ograniczeń wiekowych. Możesz mieć 18, 40 jak i 80 lat i zasiąść w kręgu. Nie ma również ograniczeń co do tematów. Zwykle temat przynoszą uczestniczki. Czasem pojawia się temat, który jest odpowiedzią na potrzeby uczestniczek.
Każdy jest zapraszany.
Tym razem spotykamy się w temacie Siostrzeństwa
Mądrość kręgu jest tajemnicą Wszechświata.
Możesz przyjść na krąg, jeśli:
? czujesz, że potrzebujesz wokół siebie mądrych kobiet
? czujesz, że Ci z kobietami trudno
? potrzebujesz być wysłuchana
? potrzebujesz być zobaczona
? tęsknisz za kobiecą energią
? chcesz włączyć się w przywracanie wzajemnego zaufania, wsparcia, siostrzeństwa
? masz potrzebę pobyć
? tak naprawdę każda motywacja jest dobra
? Krąg Żywe we mnie jest cyklicznym spotkaniem w trzeci poniedziałek miesiąca. Do czasu wyklarowania się grupy będzie to spotkanie otwarte. Możesz przyjść raz zobaczyć i poczuć, czy taka forma jest dla Ciebie, a możesz przychodzić na wszystkie spotkania, jeśli tylko będą miejsca.
? Krąg jest również żywy, tak jak jego otwarta forma. Czasem będzie to typowy krąg mówiony, z chodzącym po kole talking stickiem, a czasem będę Was zapraszać do innych działań typu ćwiczenia solo w parach, grupach lub spróbowania innych form kręgów.
? Zapraszam Cię do współodpowiedzialności za krąg, do dzielenia się swoimi darami tymi materialnymi, jak np. ciasto, czy owoce, jak i tymi spoza materii, czyli dzielenia się swoimi umiejętnościami, wiedzą mądrością. Nie ma tu prowadzącego, lidera jest ktoś, kto trzyma przestrzeń kręgu, dba o to, by spotkanie płynęło.
? Krąg ma swoje zasady, które sprawiają, że nie jest to spotkanie na kawie przy plotkach. Wprowadzają one nie tylko porządek, ale sprawiają, że przestrzeń, którą współtworzymy może być bezpiecznym miejscem.
Te zasady to:
? poufność
? życzliwość
?akceptacja
? mówienie z miejsca ja
? głębokie słuchanie
Będziemy o nich rozmawiać również na spotkaniu.
Krąg zwykle trwa ok 3 godziny. Zaczynamy o 19:00 otwarciem kręgu. By uszanować Ciebie i Twoją historię praktykujemy niespóźnianie się. Zwykle kwadrans po rozpoczęciu zamykamy możliwość dołączenia, by już nie rozpraszać energii i dać przestrzeń słowom, emocjom, ciału.
Krąg jest darmowy. Obowiązuje jedynie zrzutka na salę, kawę, herbatę, świece itp. wedle uznania i zasobności.
Pracownia Akademii Przyjemności mieści się na os Gaj we Wrocławiu. Dokładny adres dostaniesz po zapisaniu się.
Możesz się zapisać tu: hello@akademiaprzyjemnosci.pl lub tu 603672192 pisząc SMS
Ważne: Krąg często ma działanie terapeutyczne przez to, że historie mogą się opowiedzieć i zostać wysłuchane, ale sam w sobie nie jest terapią. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, proszę najpierw zadbaj o siebie.
Trzyma przestrzeń:
Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – założycielka Akademii Przyjemności, terapeutka seksuologiczna ciała, praktykerka clean coachingu, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Obecnie w trakcie nauki w szkole oddechu Prana Visions Rani Spets Edgren. Trenerka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta, pisze i uczy się …odpoczywać.

Szczegóły

Data:
16 sierpnia 2021
Godzina:
19:00 - 22:00
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/1cTouJj2J

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial