fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ciałoczułe Spotkania z Duszą

20 kwietnia @ 14:00 - 18:00

Ciałoczułe spotkania z duszą
W czującym ciele – świetlista dusza
Nasze ciała są światłoczułe, serca współodczuwające, a dusza piękolubna. Ciało jest naszym domem, naszą świątynia, w nim mieszkamy i poprzez nie celebrujemy życie!
Czujemy poprzez ciała, i to co trudne, i to co piękne, to, co nas przytłacza i to, co nas unosi. Ciało mówi nam, co nam służy, a czego lepiej unikać. Ciało pamięta całe nasze życie od poczęcia, epigenetycznie doświadczenia przodków i ślady karmiczne. O tym czasem można się przekonać, pracując przez ciało np: z rozbrajaniem ciała lub ustawieniowo, z polem morfogenetycznym. Inną drogą dostępu jest czuła obecność i połączenie z duchową siłą, która wspiera każą i każdego z nas. Dusza dąży do wolności, do poznania i realizacji siebie, do zrzucenia zasłon, które zakrywają jej prawdziwe lśnienie i naturalną dla niej radość istnienia.
*
CIAŁOCZUŁE SPOTKANIA Z DUSZĄ
Jeśli czujesz, że chcesz się zatrzymać, złapać oddech, zrzucić ciężar, a może właśnie nabrać rozpędu, by wyjść ze stagnacji i ruszyć z miejsca, czy wywinąć życiowy piruet, to zapraszam Cię, przyjdź. Jeśli pragniesz poczuć siebie głębiej, mocniej, zatrzymać na chwilę głowę, odzyskać swoje ciało, dać mu głos, usłyszeć siebie, wybrzmieć, zakorzenić… to zapraszam Ciebie na CIAŁOCZUŁE MEDYTACJE.
*
Co będziemy robić?
Bawić się i pracować będziemy:
???? uważnością,
???? oddechem,
???? wibracją i ciszą,
???? prowadzeniem energii w ciele,
???? dźwiękiem spontanicznym,
???? ruchem i bezruchem,
???? zanużeniem się w sobie,
???? czułą obecnością.
*
Co może się wydarzyć w ciałoczułych medytacjach?

To, na co pozwolisz. To, na co ciało będzie gotowe. To do czego pokieruje Cię serce, do czego zawoła Cię dusza. To na co się odważysz.

Wydarzyć się może wiele:
???? od cudownej mistycznej relaksacji, która już sama w sobie jest darem,
???? przez poczucie połączenia z większą całością,
???? dopuszczenie i uwolnienie emocji,
???? rozsupłanie napięć lub uzdrowienie starych zranień,
???? odnalezienie lub wzmocnienie połączenia z czuciem
???? i różnymi częściami siebie,
???? zanurzenie się w przepływie życia,
???? poczucie zakorzenienia w ziemi, w kosmosie, w ciele i w życiu,
???? odnalezienie wewnętrznego pokoju,
???? po przyjemność z bycia
????  i…

 

*

Dla kogo są ciałoczułe medytacje?
Nie musisz mieć doświadczenia w medytacji, śpiewaniu, wydawaniu dźwięków, ruchu czy oddychaniu. Co będziemy praktykować jest na tyle proste, że każdy to może, albo na tyle indywidualne, że tylko tobie właściwe i nikt inny tak nie potrafi. Podobnie, jeśli masz doświadczenie, też zapraszam z serca. Czułej obecności zorientowanej na bycie i czucie przez ciało nigdy nie za wiele.
???? Weź ze sobą wygodne ciuchy. Może Ci się przydać coś do pisania, jeśli lubisz sobie to i owo zanotować, nie jest to jednak konieczne. Przede wszystkim weź ze sobą otwartość, ciekawość, odwagę by spotkać się ze sobą i ciałoczułą obecność. Szczypta humoru, też się czasem przydaje
*
Praktykalia:
???? Spotykamy się w sobotnie popołudnie 20.04. 2024 o 14.00 w pracownii Akademii Przyjemności na wrocławskim Gaju. Adres dostaniesz po zapisaniu się. Warsztat trwa ok 4 godziny 14-18
???? Przestrzeń jest kameralna, a ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy przez email: twoja@akademiaprzyjemnosci.pl, lub whatsapp/ sms: 511793394
???? Cena za spotkanie “widełkowa“ od 180-350 zł. Cena widełkowa oznacza, że w tym przedziale Ty wybierasz ile płacisz za warsztat w zależności od zasobności portfela i samooceny. Służy to wyrównaniu szans i uczynieniu wydarzenia dostępnym dla różnych osób.
???? Potwierdzeniem zapisu i rezerwacją miejsca jest wpłata zaliczki 100 zł na:
Agnieszka Ledwoń może być blikiem +48 511793394
*
???? “Nie wiesz jeszcze? To twoje światło oświetla światy!” ~ Rumi
Uzdrawiając siebie, uzdrawiasz kawałek ludzkości.
Odnajdując pokój w sobie, budujesz pokój dla nas wszystkich.
Lśniąc własnym światłem, rozświetlasz cały świat!
*
Prowadząca:

????‍???? Agnieszka Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności. Przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami i astrologinii. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, ze śmiechem mówi, że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Jako przewodnik procesów przejścia i transformacji w obecności i z miłością wspiera procesy schodzenia głębiej w siebie i reintegracji tego, co w jakiś sposób zostało wcześniej utracone, przywracania czucia, odkrywania siebie w nowym kontekście. Od ćwierćwiecza na ścieżce duchowego rozwoju w duchu sufizmu uniwersalnego.

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Godzina:
14:00 - 18:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial