fbpx
Agnieszka Ledwon & katarzyna kucharska

Akademia Przyjemności

Najbliższe warsztaty i wydarzenia

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą warsztatów, jakie organizujemy. Są one dedykowane wszystkim zainteresowanym dorosłym, bez względu na płeć i wiek. Zdarza się również, że na warsztaty zapraszamy jedynie kobiety, lub pary.
Pracujemy z bliskością, intymnością consentem, granicami, przyjemnością, śmiechem, czuciem głębokim, itp. Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie różnych szkół i systemów tworząc połączenia, sprawdzając i wyciągając dla Was to, co najlepsze, najbardziej wspierające najlepiej działające w życiu człowieka mieszkającego w zachodnim, zabieganym kraju. Zapraszamy Was zarówno do Pracowni Akademii Przyjemności, gdzie możemy się spotkać kameralną grupą, jak i na warsztaty wyjazdowe. Pełną ofertę uzupełnianą na bieżąco znajdziesz w kalendarzu.

Sprawdź kalendarz kręgów i warsztatów

Kręgi kobiet i kręgi mieszane

Kręgi są medycyną bez chemii. Ich największą siłą jest spotkanie z drugim człowiekiem w przestrzeni słuchania i słyszenia, w przestrzeni akceptacji, szacunku do ścieżki i własnej prawdy. Każdy ma niezbywalne prawo być wysłuchany i każdy ma prawo wnieść do kręgu swoją opowieść. W takim miejscu uczymy się wspierającej komunikacji, głębokiego zanurzenia w siebie, widzenia drugiego człowieka w jego wrażliwości samemu stając się wrażliwym.

Mamy kręgowe spotkania otwarte, na które może przyjść każdy zainteresowany, mamy również zamknięte cykle, które są dłuższym procesem transformacji.

Stałe kręgi:

Żywe we mnie – otwarty krąg kobiet (trzeci poniedziałek miesiąca)

Buszując w trawie – krąg kobiet i mężczyzn o seksualności i relacjach (czwarty poniedziałek lub środa miesiąca)

Pełną ofertę uzupełnianą na bieżąco znajdziesz w kalendarzu.

Sprawdź kalendarz kręgów i warsztatów

Joga śmiechu

Zajęcia jogi śmiechu są sposobem na rozładowanie wszystkich emocji i puszczenie napiętego ciała. Śmiech przywraca ciału głębszy oddech, zdrowie, radość życia, buduje relacje międzyludzkie i tworzy nić połączenia między ludźmi. Pozwala kreatywnie tworzyć nowe koncepty, projekty. Ma działanie integrujące grupę poprzez rozładowanie napięcia, poczucie wspólnoty w działaniu, i otwartości na drugą osobę. Zwykle trwają ok. 1,5 godziny. Nie wymagają maty, specjalnego stroju ani gibkiego ciała. Właściwie nie mają przeciwwskazań, oprócz stanu świeżo po operacji.
Są idealne dla dorosłych, seniorów, rodzin z dziećmi, na firmowe spotkania i jako przerywnik i generator energii w firmach. Prowadzimy je w formie stacjonarnej, jak i online.
Chętnie współpracujemy z klubami seniora, bibliotekami, domami kultury, mamy również ofertę dla firm i korporacji jeśli chodzi o spotkania integracyjne, różnego rodzaju eventy, festiwale, itp.
Pełna oferta w kalendarzu.

Sprawdź kalendarz kręgów i warsztatów
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial