fbpx
Agnieszka Ledwon & katarzyna kucharska

Akademia Przyjemności

Sesje indywidualne – ciało, umysł, dusza

Sesje indywidualne to spotkanie jeden na jeden, w pełnej obecności, w bezpiecznej przestrzeni, w słuchaniu Ciebie i Twojego ciała. Uzdrowienie zaczyna się w miejscu uznania i akceptacji. Wykorzystując narzędzia takie jak oddech, ruch, dotyk, świadomość prowadzimy Cię do odkrycia własnych zasobów, które pozwalają na powrót ciała do stanu homeostazy. Poniżej znajdziesz przykłady tego, co oferuje Akademia Przyjemności.

Jeśli borykasz się z jakimś problemem, utknięciem i nie wiesz, co byłoby dla Ciebie właściwe na ten moment, możesz umówić się na konsultację. Po niej będziesz mogła/mógł zdecydować, czy praca z nami jest odpowiednią ścieżką dla Ciebie.

Inwestycja to 180 zł / 1h

Coaching intymności i relacji

Coaching relacji i intymności wspiera cię w eksploracji i rozwiewaniu lęków i wątpliwości wokół tematów związanych z Twoimi relacjami, również partnerskimi w tym intymnością i seksualnością. Oświetla dynamikę związaną z dotykiem, seksualnością i relacjami międzyludzkimi. Daje Ci narzędzia do zrozumienia reakcji twojego ciała i usuwania napięcia emocjonalnego, tak by oczyścić percepcję tego, co jest i pozwolić sobie poczuć. Otwiera przestrzeń na pogłębianie przyjemności, błogości i rozkoszy. W efekcie z większą łatwością przychodzi bycie w obecności zarówno w stresie jak i sytuacjach wielkiego podniecenia. Zamiast reagować i nakręcać się jakąś historią wysnutą z reaktywnego umysłu zaczynasz działać z miejsca jasności i ufności oraz współtworzyć relacje lub sytuacje intymne z miejsca swojej wewnętrznej prawdy, miłości i przynależności.

Według potrzeby korzystamy z pracy z ciałem i umysłem poprzez oddech, dźwięk i energię. Wykorzystujemy też elementy pracy w polu i techniki szamańskie. Oferujemy Ci zestaw narzędzi przydatnych w pokonywaniu ograniczeń i rozwoju między innymi w związkach partnerskich i sytuacjach intymnych.

W zależności od tego z czym przychodzisz sesja może trwać od 30 minut do kilku godzin, średnio 1-1,5 godziny. Także online.

Inwestycja:

Sesja on-line to 130 zł / h.

Spotkanie na żywo 200 zł/ h.

 

 

Mapowanie świadomości – Clean coaching

To narzędzie do pracy ze zmianą schematów. Jeśli ciągle mierzysz się z podobnymi problemami, nie masz dostępu do pewnych wspomnień, masz za sobą trudną lub wręcz traumatyczną historię, która ciągle trzyma cię we władaniu, nie pozwala ruszyć do przodu, przejawia się w powtarzalności wzorców, lub niezrozumiałych do końca zachowaniach, to metoda pracy z metaforą może stać się dla Ciebie przełomem.

W clean coachingu pracujemy z nieświadomością, poprzez Twoje osobiste symbole i metafory. To Ty sam  uświadamiasz sobie przebieg własnych procesów wewnętrznych i stajesz się obserwatorem schematów w swoich zachowaniach. Kiedy zaczynasz zauważać związki między schematami symbolicznymi i swoim życiem codziennym, pozwoli Ci to oderwać się od starych obciążeń i podążyć do nowych perspektyw i odkryć.

Tu poczytasz więcej

Całość procesu to najczęściej 6 (max 8) sesji 1-1,5 h. Pracuję stacjonarnie i online. Inwestycja 250 zł za sesję. Przy płatności jednorazowej za wszystkie 6 sesji to 200 zł za sesję, czyli 1200 zł.

Rytuały czułego masażu Tao i Tantra

Rytuały masażu Tao i Tantra – kochający dotyk to podróże, których cel wyznaczasz swoją intencją. Poprzez otwarcie i udrożnienie energetycznych kanałów sprawiają, że energia życiowa zaczyna krążyć w ciele stając się paliwem do Twoich działań i manifestacji ich w rzeczywistości. To lekcja poddania się i puszczenia kontroli. Mogą być ścieżką uwolnienia napięć i traum z ciała lub autostradą do odzyskania i poczucia ekstatycznej przyjemności. Zaczynasz żyć swoje życie, zamiast być jedynie pionkiem na falach oceanu. Ten rodzaj masażu jest medytacją i połączeniem ze Źródłem. Poddając się dotykowi możesz pozwolić sobie na wszystko, co do Ciebie przyjdzie. Prowadząc Cię przez ten proces jestem naczyniem, które utrzyma zarówno uruchomione emocje, wglądy, spotkania z odmienną rzeczywistością, jak i błogość i ekstazę. Wszystko się tu może zdarzyć i nic nie musi się zadziać. Wszystko jest jednocześnie prawdą i ułudą.
Cała sesja trwa ok. 2,5 – 3,5 godziny. Obejmuje rozmowę z Tobą, naukę oddychania, rytuał masażu, który jest karmiącym dotykiem bezwarunkowej miłości. Kończy się integracją wszystkiego, co się wydarzyło. Zwykle masz na to tyle czasu, ile potrzebujesz. Choć najczęściej masaż odbywa się w nagości, to Ty ustalasz granice, których ja bezwzględnie przestrzegam, byś mogła/mógł zupełnie odprężyć się i poczuć to, co przychodzi. Przed sesją otrzymasz ode mnie krótkie info o tym, jak najlepiej wykorzystać ten czas przed, w trakcie i po sesji. Zapraszam kobiety i mężczyzn oraz osoby niebinarne.

Przykładowe masaże:

 • Masaż Zmysłowe Ogrody: uhonorowanie boskości Twojej Istoty 120′ 700 zł
 • Masaż Lemuriański: połączenie z polem bezwarunkowej miłości, głębokie ukojenie 120′ 700  zł
 • Masaż Wielkiej Dakini: aktywacja i połączenie czterech filarów Tantry 120′ 700 zł
 • Masaż Kaszmirski: połączenie serca, ciała i ducha z aktywacją czakr i przepływu energii 120′ 900 zł
 • Masaż Wężowej Mocy (dla zaawansowanych): masaż spotkania z mocą 120′ 700 zł
 • Masaż Smoczy Oddech (dla zaawansowanych): narodziny wewnętrznego Smoka 120′ 1000 zł
 • Masaż Pięciu Żywiołów: to pięć rodzajów dotyku 60′ 400 zł
 • Masaż Tao: kojenie i przywracanie do życia 120′ 700 zł
 • Masaż joni: (dla kobiet, które mają za sobą wcześniejszą pracę z ciałem) otwarcie na doświadczanie przyjemności 700 zł
 • Masaż czułych dłoni (masaż na 4 ręce) 60′ 850 zł / 90′ 950 zł
 • Masaż Mara: intuicyjny masaż procesowy 120′ 700 zł
 • Masaż KumNye: rytuał uzdrawiającego masażu z tradycji tybetańskiej – połączenie energii żeńskiej i męskiej, uruchomienie przepływu energii w ciele (Prana Flow) 120′ 500 zł, 150′ 800 zł

Tu poczytasz więcej

Jak się przygotować do masażu

Uwaga! Przed pierwszą wizytą konieczne jest potwierdzenie rezerwacji terminu przelewem w wys. 100 zł. Kwota ta wlicza się do ceny masażu. W przypadku nieobecności i nieodwołania wizyty kwota przepada.

 

 

Rozbrajanie ciała

Rozbrajanie jest drogą odzyskania wolności od napięcia i stojących za nimi wzorców emocjonalnych. Przywraca czucie i swobodny przepływ naszej życiowej energii. Jednocześnie jest to eksploracja, poszerzanie własnego naczynia na przeżywanie życia i odczuwanie przyjemności.
Sesja składa się z rozmowy, ustalenia granic i celów, zapraszania ciała do otwarcia się na przepływ energii i pracy z uwalnianiem blokad poprzez punkty spustowe.
Efektem mogą być rozluźnienie, doenergetyzowanie,  błogostan, orgazm całego ciała, odzyskanie spokoju albo władzy nad swoim życiem, jak również integracja utraconych wcześniej części nas samych. Czasem „skutkiem ubocznym” jest także uwolnienie rodowych historii czy śladów karmicznych, poczucie całkowitości i połączenia z kosmosem.
Więcej o rozbrajaniu ciała znajdziesz na blogu w poście Czym jest rozbrajanie ciała?

Sesje rozbrajania trwają 2- 2,5 godziny. Inwestycja: 680 zł,

Mapowanie joni

Mapowanie joni to odkodowywanie starych wzorców i napięć zapisanych w ciele, w joni w miednicy, pozwalanie, by wybrzmiały nieprzeżyte emocje, objęcie ich z miejsca świadomości. To bardzo głęboka i piękna praca poprzez subtelny dotyk (akupresurę zewnętrznych i wewnętrznych narządów płciowych), oddech, uważną obecność w pełnym, obopólnym zaufaniu. Polecane przy problemach z odczuwaniem, odczuciem bycia odłączoną od ciała i miednicy, przekraczanych granicach, a także gdy nosisz w sobie zranienia w obszarze seksualności, czujesz się niekochana, masz zaszyty wstyd i inne trudne emocje, które odcinają cię od radości życia. Przez całość procesu pozostajemy w kontakcie. Także pomiędzy sesjami.

Całość trwa ok 2 godziny w zależności od potrzeby i dziejącego się procesu, z czego część przeznaczona jest na rozmowę wstępną i integrację.

Zalecane są 2-3 sesje, lub więcej, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Uwaga, jest możliwość pracy z mężczyznami poprzez mapowanie ciała i genitaliów (anus, perineum, lingam). Zasada pracy jest ta sama.

Mapowanie nie jest masażem.

Tu poczytasz więcej

Inwestycja to 400 zł. kobiety / 500 zł mężczyźni

Ceremonia hawajskiego masażu Ka Huna

Masaż Ka Huna pochodzi z wysp południowego Pacyfiku i jest znany jako “ŚWIĄTYNIA DUSZY – pradawny hawajski styl masażu.” W językach hawajskich Ka oznacza m.in. światło, a Huna tajemną wiedzę, czyli taką wiedzę, która jest poza naszą zwykłą percepcją.

Styl świątynny masażu Ka Huna był stworzony przez dawnych Kahuna Lapa’ au, którzy byli mistrzami Lomi Lomi, i był praktykowany przede wszystkim ceremonialnie.
Dawni mistrzowie hawajskich masaży wiedzieli, że pozwalają one wyzwolić fizyczne, emocjonalne, mentalne i duchowe moce harmonizując ciało umysł i ducha, tak by uzdrowienie, transformacja, rozwój i poszerzenie świadomości mogły nastąpić w szybki a zrównoważony sposób.

W ceremonii masażu Ka Huna zawarli oni główne pryncypia Huny: wszystko poszukuje harmonii i wszystko poszukuje miłości. Dlatego ceremonia Ka Huna bywa nazywana “duchowym masażem”, który jest przejawem jednej kochającej mocy i jednej potężnej miłości. Wspiera w rozwijaniu i wzmacnianiu Many – życiowej energii znanej w innych kulturach jako Prana albo Chi, która daje nam moc, jasność umysłu, samoświadomość, akceptację i pewność siebie, spokój i poczucie radości życia.

Hawajczycy wierzą, że wszystkie aspekty nas są jednością, że ciało, emocje, umysł i duch są częścią naszego Ja. Masaż Ka Huna jest okazją do ich harmonizacji i integracji.

Trudno opisać doświadczenie ceremonii masażu Ka Huna, bo to jak opisywanie aromatu kwiatu komuś, kto nigdy w życiu kwiatu nie widział. Ciało masowane jest długimi płynącymi ruchami w tańcu, który odbywa się w okół stołu. Tańce te zazwyczaj nazywa się Lataniem albo Tańczeniem Many. Przez użycie oleju ślizgają się po ciele dłonie, przedramiona i ramiona. Masowane są plecy, brzuch, klatka piersiowa, pośladki, pachwiny, nogi, stopy, ramiona, ręce, niemal całe ciało, czasem z różnych stron. Dotyk może być delikatny jak i głęboki. Można czasem odnieść wrażenie jakby przepływały po ciele długie nie kończące się węże, bo ruchy potrafią dosłownie przepłynąć przez ciało od stóp do głów.

Masaż Ka Huna przynosi rozluźnienie, uwolnienie napięć, też tych emocjonalnych, może wywołać oczyszczanie ciała i umysłu. Chociaż może być bardzo zmysłowym doświadczeniem, nie jest to masaż o naturze seksualnej i nie ma w nim dotyku genitaliów. Ceremonia masażu Ka Huna może być energetyczna, katartyczna, a nawet ekstatyczna. Zdarza się, że dla niektórych jest przeżyciem głęboko duchowym. Dlatego niechętnie nazywam to doświadczenie masażem, a wolę określenie ceremonia Ka Huna.

Sesje:

60 min 320 zł
90 min – 430 zł

 

Inne przestrzenie pracy z ciałem i poprzez ciało

Praca z blizną – to delikatna mobilizacja blizny po cesarskim cięciu, wycięciu wyrostka robaczkowego lub innej ingerencji w tkanki brzucha w celu uelastycznienia blizny i ewentualnych zrostów. To także praca z emocjami i napięciami, jakie towarzyszą tego typu operacjom. Praca poprzedzona jest relaksującym okładem z oleju rycynowego. Zalecanych jest kilka sesji, w zależności od tego, jak rozległa i głęboka jest blizna.

Inwestycja 150 zł/1h

Sesja pracy z granicami – to sesja pracy z ciałem, gdzie w bardzo delikatny sposób uczymy ciało zaufania do dotyku. Zwykle idziemy krok po kroku niczego nie przyspieszając, pozwalając ciału odprężyć się, zintegrować, powiedzieć tak i powiedzieć nie, poczuć, czy i co tak naprawdę lubi i potrzebuje. Często to zabawne ćwiczenia, które rozpuszczają lęk, czasem całkiem poważnie sprawdzamy, gdzie w ciele mieszka NIE, a gdzie TAK. To również nauka komunikacji i wyrażania potrzeb, akceptacji ciała i siebie. Wszystkie sesje są w ubraniu. Przez całą sesję pozostajemy w kontakcie słownym.

Inwestycja 200 zł/1h

Sesja dobrostanu – to sesja pracy z ciałem, w której po ustaleniu granic zarówno przyjmującego, jak i dającego to przyjmujący prowadzi i kieruje całą sesją według swoich potrzeb. Od przytulenia, po masaż, od czytania poezji, po wspólne mantrowanie. Od wysłuchania narzekania, po wypłakanie się. To zwykle dobra zabawa.

Inwestycja 250 zł/1h

Oswajanie cielesności / edukacja seksualna – jeśli potrzebujesz wiedzy i umiejętności w zakresie zdrowej seksualności, wyrażania siebie oraz budowania granic, samomiłości, akceptowania swojego ciała, orgazmu, zarządzania własną energią seksualną. Działamy poprzez karty pracy, ćwiczenia, ruch, rysunek, itp. Sesja zależy od Twojej gotowości i otwartości. Wszystko odbywa się w poszanowaniu obopólnych granic.

Inwestycja 200 zł /1h

 

Tonizowanie układu nerwowego – relaksacja

Masaż Dotyk Motyla – jest delikatnym masażem zdejmującym z ciała długotrwałe napięcia. Tonizuje układ nerwowy, pomaga w bezsenności, przy dużym stresie i długotrwałym napięciu. Często wykorzystuje się go do pracy z dziećmi przedwcześnie urodzonymi lub z kłopotami okołoporodowymi. W pracy z dorosłymi stosuje się go do rozpuszczenia traumy z ciała. Przez swój nieinwazyjny charakter, wyjątkową delikatność dobrze oswaja z dotykiem ciała. Wykonuje się go w lekkim ubraniu, lub w okryciu pareo lub miękkim kocykiem. Trwa ok 60 minut.

Inwestycja 200 zł.

Masaż głębokiego ukojenia (relaksacyjny) – to powolny, czuły masaż do wyboru z olejem lub bez. Pozwala osobie masowanej odpłynąć, rozluźnić się, puścić głowę. Zawiera w sobie ruchy otulające i kojące układ nerwowy. Podczas masażu pracujemy na ciele fizycznym, jak i energetycznym. Polecany dla osób zestresowanych, przeciążonych emocjonalnie, przestymulowanych nadmiarem bodźców. Masaż wykonuje się w jednorazowej bieliźnie, z okrytymi częściami intymnymi lub w ubraniu, okryciu pareo, kocem, (jeśli jest bez użycia oleju).

Inwestycja 250 zł / 60′   350 zł / 90′

Masaż zmysłowa podróż (przyjemnościowy) – to delikatny masaż wykorzystujący artefakty w postaci piór, kamieni, dźwięków mis i dzwonków koshi

Inwestycja 250 zł / 60′   350 zł / 90′

Masaż dźwiękiem – masaż wibracją mis i dzwonków. Masaż wykonuje się w ubraniu.

Inwestycja 150 zł./ 50 min,  200 zł/ 75 min

Relaksacja w worku sensorycznym INTIBAG / w hamaku – to godzinna (lub dłuższa) sesja głębokiej relaksacji, w której ciało zanurzone w elastycznym, delikatnie ściskającym worku sensorycznym delikatnie kołysane w hamaku poddawane jest pierwotnemu odczuciu zanurzenia w wodach płodowych. W worku można swobodnie oddychać, a nawet spać. Może zaspokajać potrzebę bliskości, podnosić poczucie bezpieczeństwa czy akceptacji własnego ciała. Służy także do stymulacji czucia głębokiego, dotyku, docisku.

Szczegóły i przebieg sesji ustalany jest indywidualnie. Polecana szczególnie dla osób o bardzo wysokim poziomie stresu oraz z traumami okołourodzeniowymi.

Inwestycja 150 zł/1h

Masaż metamorficzny – to bardzo delikatna sesja dotyku będąca odkodowywaniem wzorca traumy urodzeniowej. Podczas sesji sprawdzamy wzorce, jakie towarzyszyły naszemu poczęciu i narodzinom. Nauczę Cię jak samodzielnie wykonać ten rodzaj dotyku samodzielnie. Może być wstępem do sesji masażu, relaksacji, jako dopełnieniem innej pracy z ciałem lub zupełnie odrębnym spotkaniem i poszukiwaniem wzorców, które ograniczają życie w pełni naszego potencjału. Trwa ok 40 min.

Inwestycja 150 zł.

Sesje oddechowe

Sesje oddechowe to praca z podświadomością, nieprzeżytymi emocjami, blokadami w ciele, psychice i umyśle. Podczas prawidłowo wykonanej sesji możliwe jest uwolnienie lęków, starych napięć, dotarcie do zakotwiczonych w nas programów, które warunkują nasze wybory i życie. Niezależnie od miejsca, w którym jesteś, w każdym momencie życia możesz ponownie wziąć pierwszy oddech do wolności w sobie. „Oddech jest niczym brama do nieskończonej liczby możliwości” – mówi jedna z moich nauczycielek oddechu. Przez oddech robisz przestrzeń na nową jakość w swoim życiu.

Rebirthingowy sposób oddychania podczas sesji zmienia stan świadomości, poszerza perspektywę widzenia siebie i świata, poprawia metabolizm, balansuje autonomiczny układ nerwowy, przyspiesza procesy oczyszczania ciała na poziomie organicznym, emocjonalnym i intelektualnym.

Efektem sesji, bez względu na to, jakie towarzyszyły jej odczucia i stany, jest poczucie uwolnienia, lekkości, czasem euforii, często jasne, precyzyjne wglądy, oraz widoczna zmiana.

By na stałe zmienić wzorzec, jaki kieruje naszym życiem zalecam 10 -15 sesji. Sesja trwa zwykle 1,5-2 godz. i oprócz oddychania obejmuje rozmowę wstępną oraz integrację.

Inwestycja 150 zł

Hipnoterapia

Hipnoza terapeutyczna –  jest pracą z podświadomą częścią umysłu i niesie ze sobą bardzo szerokie możliwości. Może być niezwykłym wsparciem dla tradycyjnej terapii oraz dla terapii przez ciało, wielokrotnie przyspieszając proces zdrowienia. Nie jest to jedynie praca z objawami problemów, ale niwelowanie ich przyczyn. Neutralizując źródło problemu dajemy ciału odpowiednie bodźce i uruchamiamy naturalny proces samouzdrawiania organizmu. Podczas sesji wykorzystujemy ogromny potencjał naszego umysłu, gdy częstotliwość pracy fal mózgowych osiąga poziom 4Hz. Wtedy w pełni możemy koncentrować uwagę do swojego wnętrza.  Mamy dostęp do nieograniczonej kreatywności. Jesteśmy bardziej podatni na sugestie. Przeprowadzając terapie w hipnozie możemy dokonywać głębokich, trwałych zmian naszego wewnętrznego świata.

Czas trwania sesji 2,5-3 godz. Zalecana ilość sesji w zależności od złożoności problemu to 3-5.

Sesje odbywają się w pracowni Akademii Przyjemności lub online. Potrzebny Ci będzie dostęp do kamery i wygodne, ciche miejsce.

Inwestycja 400 zł

 

Sesje astrologii rozwojowej

Astrologia jest sztuką czytania energii i symboli łączących nas z Kosmosem, którego cząstką jesteśmy i który żyje poprzez nas. Kosmogram Twoich urodzin jest jak mapa do pełni życia, szczęścia i zrozumienia twojej drogi. Zostaje ona ustanowiona w momencie i miejscu twoich urodzin i jest wsparciem w wędrówce Twojej duszy w poznaniu siebie i zrozumieniu zachodzących w życiu procesów. Pomaga w rozpoznaniu właściwego czasu i przybliża do kwestii tego,  po co tu jestem i jakie są moje lekcje.
Dla wykreślenia kosmogramu potrzebna jest pełna data, dokładny czas, i miejsce urodzenia. Czytanie kosmogramu jest rozmową, zagłębianiem się w aktualne w Twoim życiu energie, poznawaniu ograniczeń i możliwości, oraz  przesłania na dany moment. Może być olśnieniem albo chwilą transformacji. Jest zwierciadłem, które może pomóc ci zaakceptować i ukochać siebie.

Czas który potrzebujesz zarezerwować na rozmowę to ok 1,5 do 2 godzin. Rozmowa może być nagrywana do późniejszego odsłuchania. Preferowane spotkania on-line.

Inwestycja to 650 zł.

Transpersonalna praca ze snami

Jeżeli śnisz, to w swoich snach znajdziesz uzdrowienie, uwolnienie od przeszłości, duchowe przebudzenie, transformację i życiowe przewodnictwo, jeśli tylko wiesz jak patrzeć na swoje sny. Lepiej byłoby powiedzieć jak je odczuwać i przeżywać. W tym pomoże Ci transpersonalna praca ze snami, która korzysta z procesu śnienia na jawie i jest zorientowana na odczuwanie poprzez ciało, łącząc alchemiczny proces trasformacji z mistycznym bezposrednim doswiadczeniem. Ten sposób eksploracji snów tworzy twoją osobistą transformację poprzez sen.
Ja Ci towarzyszę w tej drodze, prowadzę, zatrzymuję tak by pomóc ci wydobyć jego esencję. Jest to wspaniały sposób pracy zarówno z porywającymi snami, pełnymi światła, piękna i porywających emocji, jak i tymi, które nas niepokoją, powracają, czy nawet zdają się koszmarami. Wszystkie poruszające nas mocno sny mają dla nas zakodowane przesłanie, niespodziankę. Transpersonalna praca ze snami pomaga Ci rozpakować ten prezent i skorzystać z
zawartego w nim daru.
Praca ze snami jest rodzajem pracy z duszą poprzez ciało, tak jak prowadzi Cię ona we śnie. Wskazuje sposoby pracy z ciałem emocjonalnym i mentalnym dla uzdrowienia zranień. Kontaktuje Cię z twoją intuicją i wyższymi aspektami twojej istoty, otwiera w Tobie nowe przestrzenie, czasem pokazuje że przechodzisz przez inicjację.
Sesje pracy ze snem trwają koło do 1,5 godziny, w zależności od snu mogą trwać dłużej.
Inwestycja:
Praca on-line do 90′ 300 zł
Sesje na żywo do 90′ 360 zł

Medytacje

Tu niedługo będą pliki z naszymi medytacjami do pobrania.

Zapraszamy też na nasz kanał YouTube.

Rejestracja na warsztaty i sesje

Chwilowo nie działają nasze formularze kontaktowe. Pracujemy nad naprawieniem tego błedu na stronie, a tymczasem, jeśli chcesz się umówić na sesję to zapraszamy do kontaktu przez nasz fanpage na FB ⇒ kliknij tutaj

Albo w zależności od sesji zapraszamy do kontaktu przez email.

Jeśli chcesz się zapisać na:

 • kręgi
 • warsztaty
 • jogę śmiechu
 • masaże pełne błogości
 • masaż dotyk motyla

to napisz do Kasi: kasia@akademiaprzyjemnosci.pl

Jeśli chcesz:

 • portret astrologiczny z prognozą na ten rok, lub horoskop partnerski
 • wspólnej eksploracji snów
 • coachingu relacji i intymności
 • rozbrajania ciała
 • masaż dźwiękiem
 • hawajski świątynny masaż KaHuna
 • transformacyjna praca z tematem poprzez ciało

to napisz do Agnieszki: agnieszka@akademiaprzyjemnosci.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial