fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czujące Ciało – ścieżkami Erosa – krąg kobiet o seksualności

8 maja @ 19:00 - 22:00

50,00zł
Czujące ciało

Czujące ciało – krąg kobiet

Potrzebujemy zapraszać Erosa do naszego życia, nie tylko do sypialni, ale także do rozmów. Potrzebujemy oswajać słowa, sięgać do brzucha po zdania, które mogą się pokazać jedynie w bezpiecznej, otulającej i wspierającej przestrzeni.
Potrzebujemy uczyć się jak to robić. Jak stwarzać dla siebie taką przestrzeń. Jak trzymać się nawzajem w tym wszystkim, co nas dotyka, co nas doświadcza.
Potrzebujemy tak, jak słowa, oswajać własne ciała, waginy, własną przyjemność i rozkosz. Potrzebujemy mieć dostęp do innych kobiet i ich opowieści. Nie tylko tych trudnych, ale też tych pięknych i wspierających.
? Czy wiesz, że kobiety wchodzące w swoje intymne życie słyszą o tym, jak się chronić i zabezpieczać, ale rzadko kiedy mogą usłyszeć, że s.3.k.s jest przyjemny?
? Czy wiesz, że kobiety, które rodzą swoje pierwsze dziecko mają łatwy dostęp do traumatycznych opowieści porodowych, pełnych strachu i bólu, ale niezmiernie rzadko słyszą o tym, że poród może być łatwy, przyjemny, a nawet ekstatyczny?
? Czy wiesz, że kobiety na pytanie, z czym im się kojarzy penetracja niemal równie często, że z przyjemnością udzielają odpowiedzi, że z bólem?
? Czy wiesz, że kobiety bez doświadczenia o4gazmu mogą nauczyć się tej sztuki nawet w dojrzałym wieku?
? Czy wiesz, że kobiety często nie wiedzą, że im tak samo, jak partnerowi, należy się przyjemność i że mogą o nią zadbać (w różny sposób)?
Potrzebujemy przywracać normalność, radość, nadzieję. Potrzebujemy się spotykać, tworzyć bezpieczne przestrzenie, uczyć się otwierać i ufać. Wymieniać doświadczeniem, wspierać, słuchać, być ze sobą.To najintymniejszy kontakt. Bycie.
Zapraszam Cię do tej mojej wizji. Do tworzenia miękkiego świata, gdzie można być otwartym i bezbronnym.
W kobiecym kręgu, w otuleniu czerwieni, w przepływie czułej obecności.
Krąg warsztatowy oznacza, że oprócz jakości kręgu będziemy wprowadzać różne łagodne i czułe praktyki otwierające ciało i poszerzające spektrum odczuwania. W zależności od spotkania będą to praktyki uważności, pracy z oddechem, energią, sensualnością, itp. Wszystkie ćwiczenia są propozycją.
Spotykamy się w Akademii Przyjemności
11.04.2023 o godz. 19:00
Spotkanie potrwa +- 3 godziny.
Możesz przynieść coś łatwego do podzielenia na wspólny stół.
Na spotkaniu obowiązują zasady kręgu, czyli:
poufność
życzliwość
akceptacja
mówienie z miejsca ja
głębokie słuchanie, ale…
ten krąg ma luźniejszą i bardziej miękką strukturę, którą chciałabym z Wami praktykować.
Uwaga,
donacja za udział w kręgu wynosi 50 zł.
Wpłata na poniższe konto jest rezerwacją miejsca.
mbank Katarzyna Kucharska
75 1140 2004 0000 3602 7937 5500 w tytule Czujące ciało
Po dokonaniu wpłaty daj znać, że będziesz na adres hello@akademiaprzyjemnosci.pl lub sms 603672192
Ilość miejsc jest ograniczona
Trzymają przestrzeń:
Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – założycielka Akademii Przyjemności, terapeutka seksuologiczna ciała, praktykerka clean coachingu, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Trenerka oddechu po szkole Prana Visions Rani Spets Edgren, instruktorka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta i rozkoszuje się życiem.
Agnieszka Agnisun Ledwoń współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, oraz coachingiem relacji i intymności. Ze śmiechem mówi że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Od ćwierćwiecza na ścieżce duchowego rozwoju w duchu sufizmu uniwersalnego. Prowadzi transformacyjne retreaty w tematach relacji, intymności, jak i samo-rozwoju, uwalniania z ciała i pola odcisków karmicznych oraz powracania do naturalnego stanu bycia, który niektórzy nazywają szczęściem a inni spokojem.

Szczegóły

Data:
8 maja
Godzina:
19:00 - 22:00
Koszt:
50,00zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , , , ,

Organizator

Akademia Przyjemności
Telefon:
+48603672192
Adres e-mail:
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Telefon:
+48603672192