fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Czujące Ciało czyli ścieżkami Erosa – warsztatowy krąg kobiet o s.e.k.s.u.a.l.n.o.ś.c.i.

10 lutego @ 19:00 - 22:00

50,00zł
ścieżkami Erosa
Potrzebujemy zapraszać Erosa do naszego życia, nie tylko do sypialni, ale także do rozmów. Potrzebujemy oswajać słowa, sięgać do brzucha po zdania, które mogą się pokazać jedynie w bezpiecznej, otulającej i wspierającej przestrzeni.
Potrzebujemy uczyć się jak to robić. Jak stwarzać dla siebie taką przestrzeń. Jak trzymać się nawzajem w tym wszystkim, co nas dotyka, co nas doświadcza.
Potrzebujemy tak, jak słowa, oswajać własne ciała, waginy, własną przyjemność i rozkosz. Potrzebujemy mieć dostęp do innych kobiet i ich opowieści. Nie tylko tych trudnych, ale też tych pięknych i wspierających.
💜 Czy wiesz, że kobiety wchodzące w swoje intymne życie słyszą o tym, jak się chronić i zabezpieczać, ale rzadko kiedy mogą usłyszeć, że s.3.k.s jest przyjemny?
💜 Czy wiesz, że kobiety, które rodzą swoje pierwsze dziecko mają łatwy dostęp do traumatycznych opowieści porodowych, pełnych strachu i bólu, ale niezmiernie rzadko słyszą o tym, że poród może być łatwy, przyjemny, a nawet ekstatyczny?
💜 Czy wiesz, że kobiety na pytanie, z czym im się kojarzy penetracja niemal równie często, że z przyjemnością udzielają odpowiedzi, że z bólem?
💜 Czy wiesz, że kobiety bez doświadczenia o4gazmu mogą nauczyć się tej sztuki nawet w dojrzałym wieku?
💜 Czy wiesz, że kobiety często nie wiedzą, że im tak samo, jak partnerowi, należy się przyjemność i że mogą o nią zadbać (w różny sposób)?
Potrzebujemy przywracać normalność, radość, nadzieję. Potrzebujemy się spotykać, tworzyć bezpieczne przestrzenie, uczyć się otwierać i ufać. Wymieniać doświadczeniem, wspierać, słuchać, być ze sobą.To najintymniejszy kontakt. Bycie.
Zapraszam Cię do tej mojej wizji. Do tworzenia miękkiego świata, gdzie można być otwartym i bezbronnym.
W kobiecym kręgu, w otuleniu czerwieni, w przepływie czułej obecności.
Krąg warsztatowy oznacza, że oprócz jakości kręgu będziemy wprowadzać różne łagodne i czułe praktyki otwierające ciało i poszerzające spektrum odczuwania. W zależności od spotkania będą to praktyki uważności, pracy z oddechem, energią, sensualnością, itp. Wszystkie ćwiczenia są propozycją.
Spotykamy się w Akademii Przyjemności
13.01.2023 o godz. 19:00
Spotkanie potrwa +- 3 godziny.
Możesz przynieść coś łatwego do podzielenia na wspólny stół.
Na spotkaniu obowiązują zasady kręgu, czyli:
poufność
życzliwość
akceptacja
mówienie z miejsca ja
głębokie słuchanie
Uwaga,
donacja za udział w kręgu wynosi 50 zł.
Wpłata na poniższe konto jest rezerwacją miejsca.
mbank Katarzyna Kucharska
75 1140 2004 0000 3602 7937 5500
Po dokonaniu wpłaty daj znać, że będziesz na adres hello@akademiaprzyjemnosci.pl lub sms 603672192
Ilość miejsc jest ograniczona
Trzymają przestrzeń:
Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – założycielka Akademii Przyjemności, terapeutka seksuologiczna ciała, praktykerka clean coachingu, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Trenerka oddechu po szkole Prana Visions Rani Spets Edgren, instruktorka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta i rozkoszuje się życiem.
Agnieszka Agnisun Ledwoń współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, oraz coachingiem relacji i imtymności. Ze śmiechem mówi że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Od ćwierćwiecza na ścieżce duchowego rozwoju w duchu sufizmu uniwersalnego. Prowadzi transformacyjne retreaty w tematach relacji, intymności, jak i samo-rozwoju, uwalniania z ciała i pola odcisków karmicznych oraz powracania do naturalnego stanu bycia, który niektórzy nazywają szczęściem a inni spokojem.

Szczegóły

Data:
10 lutego
Godzina:
19:00 - 22:00
Koszt:
50,00zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Akademia Przyjemności
Adres e-mail:
hello@akademiaprzyjmnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Telefon:
+48603672192