fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Kobiecej Przyjemności w kręgu

8 marca @ 19:00 - 22:00

Dzień Kobiecej przyjemności

Kochana Kobieto

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień, tylko dla Ciebie. Pozwól sobie poczuć czułą przyjemność, obudzić ciało i zmysły, zanurzyć się w świecie sensualnych rozkoszy.

Być może na co dzień przyjemność jest Twoim stanem. Znasz swoje ścieżki do niej, jesteś zmysłową boginią, królową nocy.

Ale może też być tak, że zgubiłaś dostęp do siebie, do tych słodkich budyniów, gorącego ognia i czułych gestów dla samej siebie.

A może go jeszcze nie odnalazłaś i marzysz, by w końcu Przyjemność znalazła drogę do twojego ciała i zagościła w nim na dłużej.

Czasem zdarza się również tak, że coś, lub ktoś  nam zrywa to połączenie z naturalnym stanem czucia przyjemności w ciele.

Niezależnie od miejsca, w którym jesteś dzisiaj, przestrzeń Akademii Przyjemności jest po to, byś mogła w bezpiecznych warunkach POCZUĆ, znaleźć, wziąć dla siebie, zakotwiczyć w ciele, rozluźnić się i rozpłynąć w tym, co obudziło się w Twoim ciele. Każdy rok może być tym pierwszym krokiem do SIEBIE i czucia, każdy krok może być kolejnym rozpoznaniem i wejściem głębiej, głęboko w to czujące, delikatne miejsce w Tobie.

Dzień Kobiecej Przyjemności to kameralne spotkanie w czułym kręgu, kojące praktyki budzące życie i przepływ w naszych ciałach.

Trzy godziny tylko dla Ciebie, podczas których zaprosimy cię do:

  • spotkania w czułym kręgu kobiet
  • czułego autodotyku
  • masażu piersi pobudzającego wewnętrzny ogień
  • odkrywania własnej sensualnej, zmysłowej natury
  • zmysłowych przyjemności

Zabierz ze sobą chustę do okrycia ciała, ulubiony olejek do masażu. Ubierz się wygodnie, tak, by móc swobodnie siedzieć i poruszać się na materacach. (W naszej pracowni jest ciepło).

???? Inwestycja w teraźniejszość i przyszłość to 100 – 300 zł w zależności od Twojej hojności i możliwości gotówką. Jeśli ta kwota jest dla Ciebie przeszkodą, a chcesz dołączyć do nas, to napisz do mnie.

???? Jak się zapisać:
przez email: hello@akademiaprzyjemnosci.pl
lub SMS/WhatsApp:
603672192
???? Warsztat jest kameralny czyli liczba miejsc ograniczona
Kto będzie prowadzić:
????‍♀️Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – założycielka Akademii Przyjemności, terapeutka seksuologiczna ciała, praktykerka clean coachingu, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Trenerka oddechu po szkole Prana Visions Rani Spets Edgren, instruktorka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek.
????‍???? Agnieszka Agnisun Ledwoń współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, oraz coachingiem relacji i intymności. Ze śmiechem mówi że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Od ćwierćwiecza na ścieżce duchowego rozwoju w duchu sufizmu uniwersalnego.
Prowadzi transformacyjne retreaty w tematach relacji, intymności, jak i samo-rozwoju, uwalniania z ciała i pola odcisków karmicznych oraz powracania do naturalnego stanu bycia, który niektórzy nazywają szczęściem a inni spokojem.

 

 

 

 

Szczegóły

Data:
8 marca
Godzina:
19:00 - 22:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial