fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Joga Śmiechu w Macondo

13 maja @ 18:00 - 19:30

joga śmiechu
Zapraszam Cię na spotkanie ze śmiechem i oddechem. To unikalne połączenie dwóch moich pasji. Jogi śmiechu, która jest świetnym narzędziem rozpuszczania smutków i napięć w ciele i oddechu, który pogłębiony przywraca stabilność, osadzenie i przepływ życiowej energii przez ciało.
Rozruszamy ciało na zewnątrz i w środku, damy upust radości, wyrzucimy nagromadzone napięcia, a na koniec odpoczniemy w głębokiej relaksującej medytacji. Joga śmiechu jest łagodną metodą budowania swojej wewnętrznej siły. Metodą stawiającą na zachwyt nad światem, radość, łagodność, akceptację. Ma na celu spowodować rozluźnienie ciała i pozwolenie na przepływ różnych emocji. Pozwalając sobie na śmiech, radość, przyjemność, pozwalamy sobie także na smutek, złość, żal. Nie koncentrując się szczególnie na żadnej z nich.

Powrót do beztroski, nieskrępowanej ekspresji i kreatywności pozwala na zajrzenie pod powierzchnię tych miejsc, które mamy skrępowane przez społeczne role, przekonania, zbliża do siebie, otwiera serca, nadaje kierunek życiu.
Joga śmiechu nie ma wieku. Mile widziani są wszyscy, bez względu na wiek i płeć. Wystarczy jedynie ciekawość i pozytywne nastawienie!
Uwaga! To uzależnia!
Wstęp – bez zapisów, po prostu wpadnij. Ze śmiechem lub bez. ????
Koszt – fajnie będzie, jeśli się ze mną podzielisz tym co możesz. To zawsze zachowuje równowagę energetyczną, procentuje, pączkuje, rośnie, wspiera nas wszystkich ????
O czym musisz wiedzieć: warto mieć coś do picia, ale na miejscu jest woda i możesz kupić pyszne rzeczy: herbatę, kawę i domowe ciasto też, natomiast błyszczące getry zostaw w domu. Tu rozciągamy nasz śmiech i uśmiech, emocje, umysł i serce ❤️
Zajęcia potrwają ok 1 godz. z kawałkiem i będą zawierać:
???? część teoretyczną
???? praktykę jogi śmiechu
???? relaksację
Spotykamy się w Macondo, na ul. Pomorskiej 19 we Wrocławiu.
13.05.2024 o godz. 18:00
Kto prowadzi:
Katarzyna Hedone Kucharska – instruktorka jogi śmiechu, terapeutka seksuologiczna ciała i behawioralnej terapii antystresowej, bodyworkerka, psycholożka biznesu, masażystka, trzymająca kręgi, trenerka oddechu po szkole oddechu Prana Visions oraz praktykerka Clean Coachingu.

Organizer

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
View Organizer Website

Venue

Macondo
Pomorska 19
Wrocław, Poland
+ Google Map
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial