fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Praktyki Samouzdrawiania Przestrzeni Serca

17 października 2021 @ 14:00 - 18:00

I spotykamy się po raz kolejny na mini warsztaty duchowego uzdrawiania i oczyszczania tym razem przestrzeni serca.
SERCE jest siedliskiem duszy, tą częścią nas która łączy ze sobą wszystko. Fizyczne, poprzez krążenie, dociera do, oczyszcza i odżywia wszystkich części naszego ciała, co do najmniejszej komóreczki. Dotyczy to też poziomu energetycznego, emocjonalnego czy duchowego. Jest miejscem w którym łączą się wszystkie części naszej osobowości, wszystkie poziomy naszego istnienia. To w sercu naturalnie spotykają się energię ziemskie i kosmiczne, męskie i żeńskie, przeszłość i przyszłość. Nie bez przyczyny serce jest centrum naszej istoty a jego magnetyzm jest silniejszy niż jakiejkolwiek innej części naszego szeroko pojętego ciała.
Praktyki, które proponuję są na prawdę proste, a jednak skuteczne w powracaniu do równowagi, uwalnianiu zranień, oczyszczaniu i otwieraniu serca. Zakorzenione są w duchowych praktykach różnych kultur, a przyjętych i przekazywanych na min. na ścieżce sufizmu uniwersalnego. Będziemy pracować z min. z trzema centrami energetycznymi związanymi z sercem. Tym, które trzyma emocje i odciski na poziomie doświadczeń osobistych. Tym w którym “czujemy” inne, szczególnie te bliskie nam osoby, I tym które odczuwa niepersonalne emocje planetarne.
Nosisz w sobie zranienie i chcesz je uwolnić? Potrzebujesz wybaczyć lub prosić o wybaczenie? Chcesz znowu swobodnie móc czuć z poziomu serca? Pragniesz poczuć ogień serca, albo go rozniecić? Chcesz znowu poczuć ze żyjesz? Chesz wejść w kontakt z mądrością serca, albo swoimi pragnieniami? Czujesz w sobie głęboką tęsknotę, ale ciężko ci ją nazwać? To i wiele więcej znajdziemy w skarbcu naszego serca.
Będziemy pracować poprzez oddech, uważność, intencję, wibrację dźwięku, ruch i ukierunkowywanie energii, stawanie się kanałem dla boskiej energii uzdrawiania, i otwieranie na łaskę. To korzystanie z tysiącletnich tradycji mistycznych połączenia i obecności, równoważenia męskich i kobiecych energii, równoważenia ducha i materii, zrozumienia powiązań między sercem a umysłem.
Może Twoje życie nie zmieni się w jedno popołudnie, ale możliwe że dotkniesz czegoś w sobie, co pamięta stan połączenia, stan doskonałego zdrowia, stan otwartego serca. A narzędzia, które dostaniesz pomogą ci w kontynuacji tej pracy. Niektóre z nich możesz też niezauważalnie stosować w pracy, w domu, i innych wymagających sytuacjach życiowych, by przywrócić sobie równowagę i bardziej odpowiadać na wymogi chwili niż reagować, spocząć w przestrzeni serca, niezaleznie od okoliczności.
Kiedy:
Niedziela 17.10.2021 14.00 do 18.00
Gdzie:
Pracownia Akademii Przyjemności, Wrocław-Gaj
Inwestycja:
Ten retreat/ warsztat oferuję w ekonomii daru. Tzn płacisz tyle ile możesz i czujesz, że chcesz z radością, jako energetyczne wyrównanie za otrzymane doświadczenie.
Przyjdź proszę na czas. Przyjdź w wygodnych ciuchach do siedzenia lub ewentualnego ruszania się. Możesz przynieść sobie coś do zapisania poszczególnych praktyk, choć warsztat jest doświadczalny, tzn skupiamy się na praktyce, tak by to ciało puściło, zapamiętało i zapisało.

Agnieszka Ledwoń – współtwórczyni Akademii Przyjemności i Odkrywców Znaczeń. Astrologini i przewodniczka przez sny metodą transpersonalnej pracy ze snami. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym i uzdrawianiem seksualności, ze śmiechem mówi że rozbraja ciała, chociaż nie jest saperem. Od ćwierćwiecza na ścieżce duchowego rozwoju w duchu sufizmu uniwersalnego.

Details

Date:
17 października 2021
Time:
14:00 - 18:00
Event Category:
Event Tags:
, , ,

Organizer

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
View Organizer Website

Venue

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial