fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Zmysłowa Podróż – masaż tantryczny, kameralny warsztat dla par

19 stycznia 2024 @ 16:00 - 21 stycznia 2024 @ 18:00

masaż tantryczny
Masaż Tantryczny – jako zmysłowa, pełna uważnej obecności forma kontaktu partnerskiego może stać się zupełnie nowym, odżywczym doświadczeniem w Twojej relacji. To wyjątkowy warsztat pełen bliskości, ognia i przepływu. Będziesz mógł/mogła zrozumieć czym jest i jak działa energia życiowa i dlaczego tak ważny jest kontakt ze sobą, swoim sercem i swoim ciałem. Zapraszam Ciebie wraz z partnerką / partnerem na warsztat masażu tantrycznego. Nauczysz się dawać i przyjmować masaż, tworzyć specjalną, świętą przestrzeń, celebrować i ukochiwać ciało Twojej osoby partnerskiej. Takie spotkanie pozwoli Wam wejść w pełną obecność poza wszelką oceną i może przynieść poczucie błogości, ukojenia, radości i ekscytacji zarówno dla osoby masowanej, jak i masującej. Zapraszam pary, które:
 • pragną zobaczyć się na nowo,
 • pragną poczuć głębokie połączenie między sobą,
 • chcą otworzyć swoje ciała i serca na więcej przyjemności,
 • pragną wskrzesić na nowo ogień, pożądanie i namiętność w swoim związku,
 • chcą urozmaicić intymność w swoim związku,
 • chcą poznać narzędzia budowania intymności i orgazmiczności
  Będziemy na warsztacie:
 • uczyć się podstaw pracy z energią
 • poznawać dynamiki koła zgody
 • uczyć się rozpoznawania i komunikowania potrzeb i granic
 • wykonywać tantryczne praktyki otwarcia przestrzeni serca, honorowania przestrzeni łona, aktywacji energii ognia
 • wprowadzimy praktykę ćwiczeń oddechowych
 • pogłębiać doświadczenie miłosnego przepływu
 • poznamy rodzaje dotyku stosowane w masażu
 • nauczymy się podstaw masażu, który od razu będziecie mogli przenieść do swojej sypialni
Na warsztatach może wystąpić nagość, lub częściowa nagość (w ustalonych granicach). Warsztat odbędzie się w grupie max 6 osobowej. Pracujemy: piątek – 17.11 godz. 10:00 – 19:00 sobota 18:11 godz. 10:00-19:00 niedziela 19.11 godz. 10:00 -16:00 Przewidziana jest jedna dłuższa przerwa obiadowa (we własnym zakresie). W okolicy jest kilka miejsc, gdzie można coś zjeść. I kilka przerw w zależności od potrzeb grupy. Na miejscu będą dostępne drobne przekąski, herbata, woda, kawa.
Zabierz ze sobą: ???? duży ręcznik
prześcieradło na materac ???? ulubiony olejek i podstawkę pod niego (może być zwykły olej kokosowy, ryżowy, lub z pestek winogron) ???? wygooodne ubranie (najlepiej legginsy i koszulkę)
chustę/ pareo / sarong do okrycia ciała podczas masażu ???? dobre nastawienie
Nie zabieraj ze sobą: ???? oczekiwań
Z racji, że jest to pierwsza edycja warsztatu, cena jest wyjątkowo korzystna. Koszt to 950 zł od osoby. Early Bird do 19.10 to 850 zł od osoby. Jeśli byłaś/byłeś uczestnikiem warsztatów Akademii Przyjemności, to dla Ciebie jest przewidziana zniżka – 50 zł od obowiązującej ceny. Rezerwacją miejsca jest wpłata zadatku 150 zł/os na poniższe konto: mbank Katarzyna Kucharska 75 1140 2004 0000 3602 7937 5500 w tytule wpisz Zmysłowa Podróż warsztat W przypadku nie zebrania się grupy kwota zadatku zostanie zwrócona na konto. Uwaga: Dla 2 – 4 osób możliwy jest nocleg na miejscu (w sali). Koszt noclegu to 70 zł/os
Zapisać się możesz sms/WhatsApp 603672192 lub mail hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Uwaga!
Jest możliwość indywidualnej pracy z parą! Taki warsztat dla jednej pary nazywa się Głębia – tantryczny dzień dla pary. Koszt to 1800 zł/ za 8+1 godzin spotkania
Warsztat poprowadzi:
Katarzyna Hedone Kucharska – założycielka Akademii Przyjemności, terapeutka seksuologiczna ciała, praktykerka clean coachingu, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Trenerka oddechu po szkole Prana Visions Rani Spets Edgren, instruktorka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek.
   

Szczegóły

Początek:
19 stycznia 2024 @ 16:00
Koniec:
21 stycznia 2024 @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Organizator

Akademia Przyjemności
Phone
+48603672192
Email
hello@akademiaprzyjemnosci.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pracownia Akademii Przyjemności
Jabłeczna
Wrocław (Wrocław-Krzyki), 50-539 Poland
+ Google Map
Phone
+48603672192
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial