fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kim jestem – dwudniowy warsztat medytacyjno-oddechowy.

13 lutego 2021 @ 11:00 - 14 lutego 2021 @ 17:00

Kim jestem?


Pytamy o to zazwyczaj kiedy dorastamy, z ciekawością szukając swojego miejsca w świecie. Pytamy też kiedy pojawia się większe cięcie w naszym życiu: gdy dzieci wyfruwają z gniazda, następuje rozstanie po długoletnim związku, tracimy w jakiś inny sposób kogoś bliskiego. Pytamy kiedy wali się ścieżka naszej kariery, tracimy pracę, stanowisko lub firmę. Pytamy niewątpliwie, kiedy łamie się nasze zdrowie, przychodzi meno- albo andropauza, albo z ust lekarza pada jakaś straszna diagnoza.

A przecież umieramy się i stajemy ciągle od nowa i każdego dnia warto od nowa pytać kim jestem, ściągać kolejną zasłonę, znaleźć pojednanie z przeszłością, która nas boli, albo przywitać kiełkujący w nas potencjał z radościa i ufnością.

Co stoi nam na drodze do życia w szczęściu, w zgodzie z naszą esencją? Najczęściej my sami z całym bagażem identyfikacji i łatek które nosimy. Uciekając od tego czego nie chcemy czuć zamykamy serce, odcinamy się od ciała. A zamknięcie w głowie choć daje chwilowe i pozorne poczucie kontroli jest okrojeniem się z żywotnych energii niezbędnych do pełnego życia, nierzadko stając się naszym więzieniem.

Zapraszam Cię w podróż do siebie. Do zobaczenia tego, co w cieniu i objęcia światłem. Nie jesteś tu przypadkiem. Zaproszono cię, a ty zgodziłaś się przybyć. Złożono cię z różnych kawałków, po drodze dodawano ci kolorowych szkiełek, byś świecił. Czasem dokładano kamieni, byś nie mógł polecieć wysoko. Ale jesteś. Nie poddałeś się i jesteś.

Zapraszam Cię do eksploracji samego siebie, zejścia w dół, objęcia wszystkich swoich kawałków, lub tylu, ile zdołasz. Do zobaczenia, że jesteś złożona z wielu wymiarów i tak możesz funkcjonować w wielu wymiarach i rolach. A jednocześnie cały czas jesteś jedną osobą. Jaźnią. Żyjesz w ciele, które Ci podarowano, w warunkach, na jakie wybrałeś, w dualnym świecie dobrego i złego. Zobacz, kim jesteś i zachwyć się.

Będziemy pracować solo, w parach i grupach m.in. poprzez:
– pogłębione pytania,
– praktykę prowadzonej wizualizacji,
– praktykę ciszy i obecności,
– grupową sesję oddechową,
– praktykę dotyku,
– i inne ćwiczenia

Korzyści, jakie wyniesiesz:
– dotkniesz cichego miejsca w sobie
– dotrzesz do swojej wrażliwości i mocy
– będziesz mieć okazję by zobaczyć i uznać to, kim jesteś
– by pogodzić się ze sobą
– i usłyszeć pragnienia swego serca

 

Kiedy:
13.02.2020 11:00-17:00
14.03.202 11:00-17:00

Gdzie:
Pracownia Akademii Przyjemności Gaj Wrocław

Za wymianę energetyczną: 333 zł

Zapisz się na hello@akademiaprzyjemnosci.pl

Jeśli potrzebujesz noclegu, lub więcej informacji hello@akademiaprzyjemnosci.pl

Katarzyna Hedone Kucharska (Mara) – wybrana przez bogine na założycielkę Akademii Przyjemności. Terapeutka seksuologiczna ciała, absolwentka Seks&Love School Karo Akabal i rocznego treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności, podyplomowych studiów z zakresu psychologii w biznesie, masażystka, tantryczka, wielbicielka rozmów i książek. Obecnie w trakcie nauki w szkole oddechu Prana Visions Rani Spets Edgren. Trenerka jogi śmiechu, ambasadorka przyjemności, w wieloletnim, kochającym związku, mama dwóch dorosłych córek. W wolnej chwili medytuje, czyta, pisze i uczy się …odpoczywać.

Agnieszka Agnisun Ledwoń współtwórczyni Akademii Przyjemności. Astrologini od niemal dwóch dekad. Jest przewodnikiem przez sny metodą Transpersonalnej Pracy Ze Snami. Zajmuje się, coachingiem relacji i intymności, w tym rozbrajaniem ciała. Czyli obejmuje człowieka w całości holistycznie, korzystając z mądrości ciała, badając przestrzenie serca i umysłu oraz łącząc się z przewodnictwem duszy. Związana z sufizmem uniwersalnym i ścieżką duchowego uzdrawiania.
Prowadzi transformacyjne retreaty w tematach relacji, intymności, jak i samo-rozwoju, uwalniania z ciała i pola odcisków karmicznych oraz powracania do naturalnego stanu bycia, który niektórzy nazywają szczęściem a inni spokojem.

Szczegóły

Początek:
13 lutego 2021 @ 11:00
Koniec:
14 lutego 2021 @ 17:00
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial